СОЛТ-ЛЕЙК-СІТІ, ШТАТ ЮТА

RootsTech 2023 буде проводитися онлайн та очно

'Ми постійно шукаємо нові ідеї, щоб допомогти розширити наш вплив за межі галузі сімейної історії та надати захоплюючий і повчальний досвід для відвідувачів конференції RootsTech”.

RootsTech 2023

RootsTech, найбільше світове зібрання з сімейної історії, повертається у 2023 році; на додаток до цієї масштабної онлайн-конференції також проводитиметься очний захід. Позначте на своїх календарях 24 березня 2023 року, щоб віртуально та очно приєднатися до мільйонів відвідувачів, аби почути надихаючі промови на важливі теми, відвідати тренінги, ознайомитися з інноваційними технологіями і, щонайголовніше, отримати можливість поєднати людей з їхніми сімями—минулими, теперішніми і майбутніми.

Організація FamilySearch з радістю продовжує традицію проведення конференції RootsTech для об’єднання сімей. Подія 2023 року буде відзначати 13-й рік цього всесвітнього зібрання. У 2022 році понад 3 мільйони людей взяли участь онлайн. З початку існування конференції RootsTech її керуючим принципом завжди був наголос на інноваціях. Щороку організатори події адаптували контент для людей з усього світу і намагалися йти у ногу з часом. У цьому сенсі захід 2023 року нічим не відрізнятиметься від попередніх років.

“Ми відчуваємо спонукання продовжувати навчатися і розвиватися,каже Джен Аллен, директорка заходу RootsTech.—Ми постійно шукаємо нові ідеї, щоб допомогти розширити наш вплив за межі галузі сімейної історії та надати захоплюючий і повчальний досвід для відвідувачів конференції RootsTech”.

На захід 2023 року запрошені промовці з усього світу, які говоритимуть на безліч тем, пов’язаних з генеалогією. Про конференцію RootsTech 2023 ще буде багато чого оголошено, але Аллен каже, що віртуальний доступ залишиться безкоштовним і відкритим для кожного по всьому світу. Очні зустрічі передбачають плату (сума ще буде визначена) за реєстрацію, а також ексклюзивні заняття з розширеними опціями, як-от: запитання й відповіді вживу або поглиблені семінари і тематичні дослідження. Крім того, очний захід надасть унікальний досвід єднання і, звичайно ж, матиме сповнений позитивної енергії виставковий зал, який є улюбленою частиною відвідувачів конференції RootsTech.

Аллен сказала, що учасники отримають безцінний досвід, відкриваючи сімейні зв’язки, незважаючи на те, чи будуть вони відвідувати конференцію віртуально, чи особисто. “Ми раді продовжувати служити мільйонам людей, які щороку беруть участь у заході віртуально, і з нетерпінням чекаємо, щоб привітати тих, хто особисто завітає в Солт-Лейк-Сіті”.

Щоб отримтаи більше інформації або підписатися на отримання новин, завітайте на сайт RootsTech.org. Знайдіть ці новини онлайн і поділіться ними в Новинах FamilySearch.

ПРО ROOTSTECH

RootsTech запрошує мільйони людей з усього світу, щоб святкувати інститут сім’ї на найбільшій всесвітній конференції з сімейної історії та на навчальній платформі протягом року. Завдяки тисячам занять, натхненним промовцям, цікавим заходам і радісним зв’язкам, RootsTech об’єднує людську сім’ю, як жодна інша подія. Дізнайтеся більше на сайті RootsTech.org.

ПРО FAMILYSEARCH

FamilySearch International—це найбільша генеалогічна організація у світі. FamilySearch—це неприбуткова організація, рушійною силою якої є залучення великої кількості волонтерів, спонсорована Церквою Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Мільйони людей користуються записами, ресурсами і послугами FamilySearch, щоб більше дізнатися про свою сімейну історію. Щоб допомогти в досягненні цієї величної цілі, FamilySearch та її попередники активно збирали й зберігали генеалогічні записи по всьому світу за останні 100 років, а також ділилися ними. Користувачі можуть отримати безкоштовний доступ до послуг і ресурсів FamilySearch онлайн на сайті FamilySearch.org або в одному з 5000 центрів сімейної історії у 129 країнах, у тому числі в Бібліотеці сімейної історії у Солт-Лейк-Сіті, штат Юта.