Апостол Річард Г. Скотт у Києві

Апостол Річард Г. Скотт у Києві

З 5 по 6 червня апостол Господа Річард Г. Скотт перебував на українській землі. Протягом двох днів він служив дуже багато і енергійно.

У суботу, 5 червня, апостол провів конференцію-телеміст для єпископатів та президентств приходів українських та російських місій, також для місій в Болгарії та Вірменії. На цій конференції старійшина Скотт нагадував про важливість вирішення сімейних питань між чоловіком та дружиною за допомогою методів священства – взаємопідтримки одне одного та одкровення від Бога. Він ділився особистим сімейним досвідом про те, як після труднощів приходять благословення.

Наступного дня, 6 червня, відбулася конференція Київського Українсткого колу та Української Київської місії. Під час виконання гімнів апостол Скот благоговійно стояв і насолоджувався прекрасним співом хору Київського колу. Вів конференцію територіальний сімдесятник старійшина Микулін. Він сказав про апостола Скота: «Ми удостоїлися бачити людину надзвичайної доброти». Він продовжив говорити про те, що апостол Скот навчає людей розумінню спокути Ісуса Христа і він хоче, щоб розуміння спокути стало справою всього нашого життя. Говорячи про спокуту і про храм, старійшина Микулін згадав, як 2007 року, під час церемоії початку будівництва храму, колишній президент Східноєвропейської території старійшина Пол Пайпер сказав: «Хай на цій церемонії буде якомога більше маленьких дітей». Старійшина Микулін говорив, що храм Господа – це дуже важливо для нас. І це буде важливо для тих людей, які прийдуть на дні відкритих дверей Київського храму й будуть відчувати присутність Святого Духа.

Президент Східноєвропейської території старійшина Пауль сказав: «Господь дуже любить український народ і Він дозволив, щоб Його перший дім у Східноєвропейській території був побудований саме в Україні. Зараз прийшли історично важливі часи, про які багато людей навіть і не здогадуються. Президент Церви Томас С. Монсон приїде в Київ, щоб освятити храм. Це найважливіша подія в історії України». Старійшина Пауль запросив святих готуватися до освячення Київського храму й поставив перед ними 3 завдання: кожному запросити 30 чоловік на день відкритих дверей храму; молитися, щоб не сталося нічого такого, що могло б завадити освяченню храму; пробачити або попросити пробачення в тих людей, до яких у нас залишилися недобрі почуття. Він сказав: «Сатана криється в тонкощах, отже, кожному треба добре підготуватися до освячення храму».

Апостол Скотт почав свій виступ, звернувшись до присутніх з пропозицією: він попросив усіх дорослих цілий день посміхатися так, як це роблять діти Початкового товариства. Продовжуючи виступ, він запросив до розмови з двох дівчат з Товариства молодих жінок, запитавши у них про читання Писань, про їхнє свідчення і найголовніше – про плани мати целестіальний шлюб з колишнім місіонером в стінах святого храму.

Далі апостол продовжив говорити про пріоритети в житті. Він розповів, як багато років тому, його майбутня дружина Джанін допомогла йому після закінчення університету прийняти рішення поїхати на місію. І тільки по завершенню місії вони уклали храмовий шлюб на вічність. Апостол Скотт має величезне і тверде свідчення, що сила священства поєднує чоловіка, дружину та їхніх дітей не тільки на час земного життя, але й навічно. Він дуже вдячний за справедливість і милість: «Милість допомагає нам покаятися, а справедливість гарантує, що будь-які Божі благословення є нашими. Ми з дружиною були запечатані у храмі владою священства, і ми нічого в житті не зробили, щоб не бути гідними цього запечатування». Він свідчив, навчав і обіцяв: «Я знаю, якщо ми живемо гідно, ми будемо мати вічний шлюб. Я молюся про те, щоб ви мали вічний шлюб у земному житті. Я закликаю благословення на вас і обіцяю вам, що коли ви будете щиро молитися, то будете знати, що Господь відчуває по відношенню до вас. Христос любить вас такими, як ви є. Він буде радити, що треба робити, щоб виправити помилки. Все, що дає нам радість і щастя, має основу – це велична Спокута Ісуса Христа».

Після конференції апостол Скотт побував на місці будівництва Київського храму. Апостол заходив до кожної кімнати храму і був у захваті від чудової роботи: «Все у храмі й біля храму зроблено найкращим чином».

Після цього апостол завітав до двох сімей. Він розмовляв з ними, навчав і давав благословення священства.

Наприкінці недільного дня апостол Скотт зустрівся з дорослою молоддю. Разом зі старійшиною Паулем він навчав, як важливо дотримуватися завітів, щоб бути захищеними праведністю, а також навчав про важливість створення вічної сім’ї. Cеред іншого він наголосив: «Можна здогадатися, яким буде життя молодої людини, якщо поглянути на її слухняність заповідям і звітам. Сатана схиляє нас на свій бік, але він дає фальшивий захист. Знайте, ви підготовлені до успіху в цей час. Майте впевненість у обіцяння Господа, навіть якщо не все йде досконало. У випробовуваннях люди , якщо шанують завіти, виявляють одне одному більше любові й довіри. Спаситель не попросить того, що ви не зможете зробити без допомоги Духа».

У кінці зустрічі апостол Скотт потиснув руки всім присутнім. Особисто для мене він є величезним прикладом смирення і любові Ісуса Христа.