Великодній концерт у Київському Українському колі

Великодній концерт у Київському Українському колі

16 квітня у Київському українському колі відбувся Великодній концерт під назвою “Співайте для Господа пісню нову”.

Члени колу готували свої найкращі подарунки, вкладаючи таланти, зусилля, час, щоб віддячити Господу за незрівнянний дар Його Спокути, яка дає нам можливість бути щасливими у цьому житті й отримати найвищий з усіх дарів – життя вічне.

В концерті брали участь майже всі приходи; виступати мали нагоду всі бажаючі, незалежно від віку. Наймолодшій учасниці – Оленці Ейсмонт – лише 4 роки. Крім неї було багато інших юних музикантів, які щедро ділилися своїми талантами: скрипалі Пало Звягін та Лука Добровольський; Максим Трохименко, який грав на корнеті у супроводі оркестру. Серед юних виконавців були вже й старші, які досягли певної майстерності в оволодінні інструментами: трубач Павло Яцюк, скрипалі Михайло Трохименко та Лада Сердюк, флейтистка Жанна Добровольська.

Усім було приємно почути виступ оркестру, під керівництвом Юлії Добровольської, який почав існувати завдяки підготовці до святкового концерту перед освяченням храму.

Порадували своїм співом учасники хорів трьох приходів: Борщагівського, Новодарницького та Печерського.

Атмосферу радості створювали декорації, настій учасників, а також глядачі, які вщерть наповнили зал.

У кінці концерту всі відчували натхнення, любов і бажання розвиватися далі, щоб новими досягненнями прославляти Того, хто так щедро наділив нас талантами і дає можливість їх розвивати.