Виходить у світ книга «Дочки в Моєму царстві: Історія і спадок Товариства допомоги»

Виходить у світ книга «Дочки в Моєму царстві: Історія і спадок Товариства допомоги»

Книга „Дочки в Моєму царстві: Історія і спадок Товариства допомоги”, нове видавництво історії Товариства допомоги, була підготовлена під провідництвом Першого Президентства і Кворуму Дванадцятьох Апостолів. Історія є додатковим джерелом для особистого навчання і проведення уроків удома, у Товаристві допомоги та на інших церковних заходах. Книга буде доступна англійською мовою на початку вересня, а іншими мовами - наприкінці року. Книгу можна буде замовити через розподільчу службу після того, як перша партія буде надіслана до приходів у середині вересня.

Про що ця книга

Книга з’явилася внаслідок того, що генеральне президентство Товариства допомоги отримало доручення від Першого Президентства і Кворуму дванадцятьох Апостолів. Хоча було написано багато версій історії Товариства допомоги окремими авторами, провідники Церкви хотіли, щоб історію було написано для Церкви по всьому світу. „Дочки в Моєму царстві” - результат виконання цього завдання.

Сестру Бек призначили бути керівником проекту і через одкровення від Духа визначити спосіб його виконання.

«Мені ніколи не доводилося працювати над проектом, який би був настільки скерований Духом», - каже сестра Бек.

Частково завдання полягало в тому, щоб визначити, які з тисяч сторінок історичних документів треба включити до книги. Сестра Бек разом з радниками Сільвією Е. Олред і Барбарою Томпсон вивчили всі матеріали Бібліотеки історії Церкви, що стосувалися історії цієї організації. Серед них неопублікована історія, яка була зроблена на особисте замовлення президента Бойда К. Пекера, президента Кворуму Дванадцятьох Апостолів. Вони також передивилися протоколи зборів у Наву, під час яких було організовано Товариство допомоги; інтерв’ю Белл Спаффорд, яка служила генеральним президентом Товариства допомоги з 1945 по 1974 рік, і вивчали незалежно написано історію Товариства допомоги під назвою „Women of Covenant”.

Сестра Бек сказала, що ця книга не є хронологічним викладом, але духовною історією Товариства допомоги. Хоча книга описує певні події в їх хронології, однак вона укладена за темами. Історія містить розповіді з сучасного життя, історії 50-річної давності й приклади 150-річної давності.

Мета книги

Сестра Бек сказала, що за допомогою цієї книги жінки зможуть усвідомити свою сутність дочок Бога. Вона впевнена, що знання цього є важливим, оскільки супротивник створює інші образи, які нав’язуються жінкам і широко рекламуються. За її словами, ці історія допоможуть жінкам зрозуміти, ким вони є в Господньому плані.

Сестра Бек сказала, що президентство намагалося відобразити Господнє бачення Товариства допомоги і передати його простими словами, які легко перекладати багатьма мовами. Книга була написана таким чином, щоб її сприймали люди, які є членами Церкви в першому поколінні.

Сестра Бек каже, що коли сестри вивчатимуть цю книгу, вони побачать, як Товариство допомоги повинно працювати і що вони повинні робити в самій організації. Хоча книга не змінює жодних правил і настанов, вона допоможе сестрам зрозуміти існуючі правила і настанови та краще їх застосовувати у Товариствах допомоги їхніх приходів та філій.

Додаткова допомога сестрам

Сестра Бек сказала, що коли сестри зможуть побачити себе в роботі Товариства допомоги, зрозуміти, який великий вплив справляють жінки на розвиток Церкви як у давні часи, так і в останні дні, та знатимуть свою мету й сутність - усе це зміцнить їх і зможе змінити повсякденне життя.

Сестра Бек сподівається, що сестри будуть користуватися книгою як дороговказом у випробуваннях і труднощах.

Сестра Бек також сподівається, що сестри користуватимуться книгою, щоб дізнатися, як бути кращими візитними сестрами.

Додаткова інформація

Крім друкованого видання книга буде також доступна у вересні в режимі он-лайн на LDS.org. На веб-сайті також будуть відео, присвячені головним напрямкам книги, інформації про книгу та самій книзі в різних форматах.

Планується, що веб-сайт буде перекладатися кількома мовами.