Всесвітня освітня ініціатива Церкви

Всесвітня освітня ініціатива Церкви

Протягом багатьох років провідники Церкви шукали можливості надання освіти членам Церкви у всьому світі. У листопаді 2015 року Церква затвердила наступну концепцію: система церковної освіти буде шукати можливостей для надання освіти всім членам Церкви, де б вони не знаходилися.

Втіленням цієї концепції стала Всесвітня освітня ініціатива Церкви, яка покликана допомогти багатьом членам Церкви у всьому світі отримати доступ до освітніх можливостей в тих місцях, де вони живуть — через онлайн програми, навчання в місцевих освітніх закладах, а також отримання релігійної освіти та академічних консультацій у місцевих підрозділах Церкви. Рушійною силою цієї ініціативи став досвід, отриманий через програму Pathway — церковну освітню програму для студентів, які бажають отримати вищу освіту або покращити свої професійні навички, необхідні для отримання кращої роботи.

Під провідництвом місцевих лідерів священства та за підтримки церковних місіонерів і волонтерів Всесвітня освітня ініціатива надаватиме доступ до академічної та релігійної освіти, поєднавши навчання на онлайн курсах, у місцевих освітніх закладах та на щотижневих персональних зборах. Ці можливості будуть доступні для студентів, які отримують середню або вищу освіту та студентів, які вивчають англійську мову.

Особливі можливості включатимуть наступне:

Особливі можливості включатимуть наступне:

Релігійна освіта на базі Інститутів релігії СЦО

Релігійна освіта 

Отримання середньої освіти. Наразі ця програма запущена в якості пілотного проекту в декількох територіях. ЇЇ основне завдання — допомогти учням бути успішними в навчанні у місцевих державних та приватних школах.

Отримання середньої освіти.

Вивчення англійської мови. Наразі доступні декілька видів навчальних програм для початківців та студентів з середнім рівнем. Це — дистанційні курси на базі Університету Бригама Янга та ще декілька, які запущено на окремих територіях в якості пілотних проектів.  

Вивчення англійської мови.

Мікрокурси щодо кар'єри, соціальних та життєвих навичок. Мікрокурси розроблено з метою надання практичних навичок, які допоможуть підвищити конкурентоздатність особи на ринку праці. Курси включають в себе як 15-хвилині інструкції з написання резюме, так і 1-годинні курсу з постановки цілей та  12-тижневі курси з комп’ютерного програмування.

Мікрокурси щодо кар'єри, соціальних та життєвих навичок.

Корпоративні зв’язки — це програма, яка співпрацює з реальними роботодавцями, надаючи навчання членам Церкви для отримання високооплачуваної роботи в сфері підприємництва, високих технологій, охорони здоров’я та виробництва. Програма розрахована на два-три місяці та закінчується гарантованими інтерв’ю з потенційними роботодавцями.

Корпоративні зв’язки

Pathway — недорога освітня програма для студентів, які потребують додаткової академічної або професійної підготовки, розрахована на три семестри.

Pathway

Отримання наукових ступенів бакалавра та магістра через навчання онлайн на певних спеціальностях в Університеті Бригама Янга.

Отримання наукових ступенів

Фундаментальними принципами Ініціативи є:

Фундаментальними принципами Ініціативи є:
  1. Освіта є духовними надбаннями та має важливе значення для побудови Царства Божого та встановлення Сіону. Спільні збори для отримання релігійної освіти та академічні онлайн програми є основоположними елементами Ініціативи.
  1. Ініціатива є спільним зусиллям всіх відділів СЦО та її партнерів з Служби самозабезпечення та інших Церковних департаментів. Основою Ініціативи стануть вже існуючі ресурси, курси та програми.
  1. Академічне навчання буде поєднано із спільними зборами у місцевих підрозділах для релігійної освіти. Студенти будуть отримувати доступ до онлайн курсів через заклади СЦО або через особисту участь у навчанні в місцевих освітніх закладах, включно з технікумами, коледжами та університетами. Спільні збори будуть проводитися у будівлях СЦО та інших церковних приміщеннях.
  1. Студенти будуть отримувати доступ до навчальних програм через місцеві церковні підрозділи під керівництвом лідерів священства та за підтримки персоналу СЦО та Служби самозабезпечення, місіонерів та місцевих членів Церкви. Очікується, що Ініціатива буде підтримана президентствами територій, територіальними представниками сімдесяти, президентствами колів, єпископами та президентами приходів, які забезпечать скерування Ініціативи через ключі священства та сприйматимуть її як частину свого служіння.

Для того, щоб забезпечити роботу Ініціативи, СЦО буде тісно співпрацювати з церковними провідниками, які відіграють важливу роль у її скеруванні та впровадженні, зокрема з членами Церковного управління освіти, президентством сімдесяти, генеральними авторитетами з Кворуму сімдесяти, президентствами територій, які співпрацюватимуть з місцевими представниками Кворуму сімдесяти.

Багато модулів Всесвітньої освітньої ініціативи вже доступні. Разом з тим деякі частини програми все ще знаходяться у стадії розробки або працюють в якості пілотних проектів, або мають можливість навчати обмежену кількість студентів та стануть доступними більш широкій аудиторії у майбутньому.  Представники СЦО будуть тісно співпрацювати з місцевими провідниками Церкви та представниками Служби самозабезпечення для того, щоб створити комплекс курсів та навчальних програм, які відповідатимуть потребам території.

Вартість навчання

Вартість навчання

Вартість навчання за програмою Всесвітня освітня ініціатива буде доступною для членів Церкви у всьому світі. СЦО також планує співпрацювати з Службою самозабезпечення та Постійним освітнім фондом, щоб допомогти студентам отримати доступ до тих ресурсів, які їм потрібні.