Дати проведення днів відкритих дверей і переосвячення храму в Атланті, шт. Джорджия

Дати проведення днів відкритих дверей і переосвячення храму в Атланті, шт. Джорджия

Перше Президентство Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів оголосило дати проведення днів відкритих дверей і переосвячення храму в Атланті, шт. Джорджия

Храм було закрито 1 липня 2009 року на реконструкцію. Серед змін, які було внесено, - поява великих вікон у целестіальній кімнаті, що збільшить доступ природного світла, а також вітражів у інших частинах храму.

Всі бажаючі запрошуються відвідати храм упродовж днів відкритих дверей з суботи, 9 квітня 2011 року, по суботу, 23 квітня 2011 року, окрім неділь. Офіційно храм буде переосвячено в неділю, 1 травня 2011 року під час двох сесій. Обидві сесії переосвячення будуть транслюватися до церковних підрозділів у межах цього храмового округу.

Напередодні переосвячення храму, в суботу 30 квітня, буде проведено святковий концерт з музичними і танцювальними номерами.

Храм в Атланті, шт. Джорджия, вперше було освячено 1 червня 1983 року Президентом Гордоном Б. Хінклі, у той час радником у Першому Президентстві. Він переосвятив баптистерій храму в 1997 року, вже будучи Президентом Церкви. Храм служитиме понад 50 тис. святих останніх днів, які живуть в Джорджиї та поблизу неї.

Храм розташований на відстані 25 миль на північний схід від міжнародного аеропорту Хартсфілд в Атланті.

Храми святих останніх днів відрізняються від церковних будинків зборів або каплиць, де члени Церкви збираються в неділю на службу поклоніння. Храм – це «дім Господа», де вчення Христа стверджується в обрядах укладання шлюбу, хрищення та інших, що об’єднують сім’ї на вічність. У храмах члени Церкви більше дізнаються про мету життя і укладають завіт наслідувати Ісуса Христа й служити ближнім.

Офіційно храм почне працювати з вівторка, 3 травня 2011 року.