Допомога у подоланні залежностей

Допомога у подоланні залежностей

'Радісна новина для тих, хто бажає позбутися наслідків минулих неправильних рішень полягає у тому, що Господь дивиться на слабкості не так, як Він дивиться на бунт. Хоча Господь застерігає нас, що бунт, якщо в ньому не покаятися, тягне за собою покарання, однак Він завжди милостивий, коли говорить про слабкості'.

Старійшина Річард Г. Скотт (Ліягона, листопад, 2013)

Дорогі брати та сестри!

В Україні діє програма допомоги у подоланні згубних звичок. Ця програма є однією з ініціатив Служби з питань сім’ї СОД.

Усі етапи участі у програмі є конфіденційними. Бажаючі можуть самостійно приєднатися до однієї з нижченаведених груп у сервісі інтернет-телефонії Skype або проконсультуватися зі своїм провідником священства щодо доступних можливостей участі у програмі.

Загальна група підтримки (усі види залежності, для чоловіків і для жінок)

Щочетверга о 19:00, ім’я у Skype — VitaliyChernega1971 (спілкування можливе українською або російською).

Група підтримки для чоловіків (залежність від порнографії)

Щонеділі о 19:00, ім’я у Skype — EEA-arp (спілкування можливе українською або російською).

Група підтримки чоловіків, дружин та членів сім’ї

Щосереди о 18:00, ім’я у Skype — Eugenia Vaisfeld (спілкування російською).

Якщо у провідників священства виникають питання щодо програми, за консультаціями вони можуть звернутися до асистентів координаторів програми у Східноєвропейській території — старійшини та сестри Чемезових.

Корисні ресурси:

Сайт addictionrecovery.lds.org призначено для допомоги людям, що бажають позбутися згубних звичок. На сайті доступні надихаючі історії, підручники, відеосюжети та інші матеріали (рос.).

Сайт overcomingpornography.org призначено для допомоги людям, що бажають позбутися залежності від порнографії. На сайті доступні надихаючі історії, підручники, відеосюжети та інші матеріали (рос.).