Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Київський Український храм

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Київський Український храм

ИЇВ, Україна — Запрошуємо всіх бажаючих на екскурсію до щойно збудованого Київського Українського храму Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів — першого храму Церкви, збудованого у Східній Європі.

Перше Президентство Церкви оголосило про проведення днів відкритих дверей, які починаються в суботу, 7 серпня 2010 року, і триватимуть до суботи, 21 серпня 2010 року, крім неділь. Екскурсії для всіх бажаючих будуть проводитися по понеділках з 9:00 до 16:00 і з вівторка по суботу з 9:00 до 20:00.

Храм знаходиться на вулиці Яблуневій в селі Софіївська Борщагівка. Екскурсія, яка складається з показу 12-хвилинного відеофільму і 25-хвилинного оглядового туру, почнеться в домі зборів, розташованому поряд з храмом. Біля храму є безкоштовний паркувальний майданчик.

Після днів відкритих дверей храм буде офіційно освячено в неділю, 29 серпня 2010 року. Буде проведено три сесії освячення, щоб розмістити членів Церкви, які мешкають у цьому регіоні і яким служитиме новий храм.

Київський Український храм є 134-м діючим храмом у світі й 11-м на Європейському континенті. Інші європейські храми Церкви розташовані у Берні, Швейцарія (освячений у 1955 р.), Лондоні, Англія (1958 р.), Фрайберзі, Німеччина (1985 р.), Стокгольмі, Швеція (1985 р.), Франкфурті, Німеччина (1987 р.), Престоні, Англія (1998 р.), Мадриді, Іспанія (1999 р.), Гаазі, Нідерланди (2002 р.), Копенгагені, Данія (2004 р.) і Гельсінкі, Фінляндія (2006 р.). У жовтні 2008 року було оголошено про будівництво храму в Римі, Італія.

Про будівництво Київського Українського храму було оголошено 20 липня 1998 року. Церемонія початку будівництва відбулася 23 червня 2007 року. Храм облицьовано гранітом Amarelo Macieira, світлого кольору, що містить кристали кварциту, завдяки якому він виблискує, відбиваючи сонячне світло. Шпиль храму заввишки 42 метри і на його верхівці знаходиться позолочена статуя ангела Моронія. Мороній має важливе значення для членів Церкви через роль, яку він відіграв у Відновленні євангелії Ісуса Христа.

Храми святих останніх днів відрізняються від каплиць, де члени Церкви збираються в неділю на службу поклоніння. Храми називають “домами Господа”, де вчення Христа ще раз підтверджуються через хрищення та інші обряди, що об’єднують сім’ї на вічність. У храмі члени Церкви більше дізнаються про мету життя і укладають завіти, щоб йти за Ісусом Христом та служити своїм ближнім.

Церква почала існувати в Україні в 1991 році й з того часу вона постійно зростає. На кінець 2009 року нараховувалося 10722 члени Церкви, які об’єднані в 64 церковні підрозділи. Загалом храм служитиме 31 тис. членів Церкви, які живуть у дев’яти європейських країнах.

Коли храм буде офіційно освячено, його зможуть відвідувати члени Церкви, які активно сповідують свою релігію. На відміну від храму, тисячі звичайних церковних будинків зборів відкриті для кожної людини будь-якого віросповідання, яка захоче прийти на недільне богослужіння.

Офіційно Київський Український храм розпочне роботу в понеділок, 30 серпня 2010 року.