Звіт Всеукраїнського проекту служіння “Руки допомоги” Донецький округ

Звіт Всеукраїнського проекту служіння “Руки допомоги” Донецький округ

2 квітня 2011 року в Донецькому окрузі відбувся Всеукраїнський проект служіння “Руки допомоги”.

Центральна філія

За домовленістю з виконкомом Калінінського району акція відбулася біля обласного діагностичного центру клінічної лікарні ім. Калініна. В прибиранні території взяло участь 60 чоловік. Було зібрано понад 80 мішків сміття, вивезти яке вдалося двома машинами. Усі перехожі були в захваті від такої акції. Завідуючий відділом благоустрою району під час спілкування з президентом Центральної філії Володимиром Казачніковим сказав: “Це найвищий ступінь ефективності, який я міг спостерігати. Дякую вашим прихожанам”.

Об’єднана філія

25 членів Церкви з Об’єднаної філії за домовленістю з Пролетарським виконкомом прибирали велику магістральну дорогу, що проходить поруч з філією.

Петровська філія

Члени філії упорядкували міський сквер ім. Гагаріна, улюблене місце відпочинку батьків з дітьми. В заході брали участь понад 50 чоловік Петровської філії, 10 гостей і 8 представників комунального управління. Було зібрано понад 60 мішків сміття. Присутні представники районної виконавчої влади і заступник міського голови м. Донецька були приємно вражені злагодженою і організованою роботою прихожан та висловили вдячність і довіру Церкві за таке служіння.

Луганска філія

Територія, що стала об’єктом служіння Луганської філії, має протяжність приблизно 700 м. Це ділянка землі з прилеглою до неї частиною лісопосадки, де проходять залізничні колії трамвайних ліній. У служінні брали участь 13 членів приходу і 4 місіонери. Зібране сміття було вивезене на міське звалище.

Маріупольська філія

Мешканці будинків, що оточують будівлю Маріупольської філії, стали тими, кому послужили братии і сестри. 18 членів приходу і мешканець цього району очистили прилеглу до будинків територію за адресою: пр. Нахімова, 168 Приморського району м. Маріуполя. Незважаючи на погану погоду брати і сестри натхненно трудилися і всі отримали задоволення від зробленої роботи.