Конференція для молоді

Конференція для молоді

Близько 500 молодих юнаків, дівчат та лідерів подалися до Карпатських гір у Західній Україні, щоб узяти участь у конференції для молоді віком від 14-18 років або неодруженої молоді 18-30 років.

Молоді члени Церкви Ісуса Христа святих останніх днів, а також запрошені молоді люди, що підтримують такі ж цінності і стандарти, зібралися для зміцнення особистих свідчень і пошуку нових друзів. Молодь зібралася з усієї Україні, а також з Південнозахідної Росії. Деякі подорожували більше трьох діб, щоб зустрітися в мальовничому гірському місці.

Обидві конференції фінансувалися Українською Київською місією та пройшли під керівництвом президента Йорга Клебінгата. На конференціях також були присутні представники вищої влади Церкви - старійшина Рендалл К. Беннетт і старійшина Пер Г. Малм - радники у президентстві Східноєвропейського регіону.

Цього року в усьому світі гаслом для молодіжної конференції для молоді від 14 до 18 була тема 'Устаньте та сяйте'. Молоді люди навчалися, як зміцнювати свої особисті свідчення через вивчення Писань, молитви і особисту храмову гідність, а потім поділитися цим світлом з друзями та сім'єю. Заходи також включали зустріч рано вранці сходу сонця на красивих гірських долинах. Молодь наставляли, як ефективно вивчати Писання та сімейну історію. Вони всі мали можливість зустрітися з іншими молодими членами Церкви і побудувати мости дружби.

Одна молода дівчина свідчила: 'Це моя перша молодіжна конференція, і я ніколи не бачила так багато святих останніх днів! У моїй філії вдома є тільки троє молодих людей'.

Саша, інша молода жінка, сказала: 'Я відчуваю, що ця конференція була саме для мене.  Я дійсно отримала відповіді на багато питань, які мене турбували. Я така щаслива! Я відчуваю вплив Святого Духа'.  Багато святих укріпили свої свідчення, побудували нові знайомства, обмінялися електронними адресами та пообіцяли продовжувати дружити. Молодь закликали 'сяяти' через своє особисте переконання, що Ісус Христос є Спаситель, і Його Церква та Євангелія були відновлені.

На четвертий день конференція для молодих неодружених членів Церкви під гаслом 'Посміхнись та поділись' вчила тим же принципам. Молоді дорослі (віком від 18-30 років) з трьох українських місій та Ростова-на-Дону зібралися разом, щоб взяти участь у семінарах про важливість шлюбу, значимість Євангелії, сімейної історії і використання Інтернету і соціальних засобів масової інформації для поширення Євангелії. Президент Малм попередив: 'Не думайте, що рішення будуть даватися легко, але все можливо з Господом. Ви - завітний народ. Ви з дому Ізраїля і ви матимете можливість робити все те, що вам потрібно робити'. Президент Беннетт додав: 'Будьте відкритими для втілення плану Небесного Батька для вас. Його план набагато кращий, ніж наш власний. Довіртеся Йому'. До заходів також були включені обід на вершині гори і вечірній похід, де знадобилися ліхтарики, щоб спуститися вниз. Танці та ігри стали також можливістю для молодих людей познайомитися, подружитися і почати шлях до вічних цілей. Одна молода жінка прокоментувала: 'Це був найкращий досвід в моєму житті. Тепер я знаю, що Небесний Батько і Церква мене люблять'.