Конференція майбутніх місіонерів пройшла в Київському колі

Конференція майбутніх місіонерів пройшла в Київському колі

Молодь Київського колу, яка планує служити на місії повного дня, щороку відвідує особливий захід — конференцію майбутніх місіонерів. Ця конференція призначена для натхнення, підтримки та навчання молоді, яка виявила бажання присвятити два роки свого життя служінню Господу, проповідуючи Його Євангелію у всьому світі.

Цього року конференція була сконцентрована на трьох важливих аспектах роботи та життя кожного місіонера:

  1. молитва;
  2. вплив Святого Духа;
  3. важливість Священних Писань.

Навчання молоді було доручено братам, які мають досвід служіння на місії повного дня. Під час 25 хвилин, присвячених кожній з цих тем, молодь мала можливість ділитися своїм баченням та свідченнями, пов’язаними з цими важливими частинами духовного життя. Після навчання сестри-місіонерки, які служать місію повного дня в Київській місії, розповіли про побут, гігієну, відносини з напарниками, приготування їжі та багато інших особливостей місіонерського життя. Заключною частиною була сесія «запитання та відповіді», під час якої молодь змогла поставити запитання, які їх хвилюють, та отримати на них відповіді.

FullSizeRender.jpg

Єпископ Піддубний, який був присутнім на зборах, підкреслив важливість подібних заходів: «Такі конференції допомагають нашій молоді зрозуміти справжню перспективу майбутнього та упорядкувати своє життя згідно з Планом Небесного Батька». 

Конференції майбутніх місіонерів – одне з багатьох зусиль провідників священства колу, призначене підтримати молодь та допомогти їм підготуватися до досвіду, що чекає на них під час служіння на місії, проповідуючи Євангелію нашого Господа та Спасителя Ісуса Христа.

За останні три роки 45 молодих братів і сестер з Київського колу відслужили місію повного дня.