Мормонські «Руки допомоги» служать Україні

Мормонські «Руки допомоги» служать Україні

2 квітня 2011 року члени Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні відзначатимуть 10 річницю програми 'Руки допомоги мормонів' в Україні, реалізовуючи проекти громадських робіт. Більш ніж 1000 членів Церкви та їхніх друзів працюватимуть пліч-о-пліч під час Всеукраїнського дня “Руки допомоги ”, проводячи проекти служіння в багатьох місцях по всій території України.

Проекти матимуть різні напрямки: оновлення міських парків, прибирання вулиць, підготовка ділянок до весняної посадки рослин. Сквер біля пам'ятника Максиму Горькому в Чернівцях буде прибрано та підготовлено до висадки квітів. В Іллічівську всі зусилля будуть спрямовані на генеральне прибирання та дрібний ремонт вулиці Леніна. У Львові відремонтують та пофарбують дитячий майданчик у парку імені Костюшка. Після прибирання набережної біля річки Кальміус, що у Донецьку, у парку біля річки будуть висаджені квіти та дерева.

Програма 'Руки допомоги мормонів' була започаткована у Південній Америці і з тих пір поширилася по всьому світу. Волонтерів, одягнених у жовті або білі футболки та жилетки зі спеціальним знаком можна зустріти під час виконання громадського служіння в будь-якому куточку світу. Проекти різняться: від фарбування громадських будівель до збирання наборів з предметами особистої гігієни для постраждалих під час природних катаклізмів та прибирання території після стихійних лих. Одним з ключів до успіху програми є те, що вона дає змогу тим, хто має велике бажання служити суспільству, втілити його в реальність.