Нова конференція заохочує до застосування інноваційних технологій в генеалогічній роботі

Нова конференція заохочує до застосування інноваційних технологій в генеалогічній роботі

FamilySearch допомагає людям знаходити своїх предків ось уже понад 100 років, але неприбуткова організація, спонсорована Церквою Ісуса Христа Святих Останніх Днів ніколи не брала участі в подібному заході раніше. FamilySearch стала місцем проведення щорічної конференції, яка називається RootsTech. Мета RootsTech полягає у запровадженні інновацій у генеалогічних технологіях.

“FamilySearch взяла на себе зобов’язання співпрацювати з іншими організаціями з метою надання записів та ресурсів, що допомагають людям досліджувати свою сімейну історію, - сказав Джей Л. Веклер, виконавчий директор FamilySearch . - Ми віримо, що один з найкращих способів досягнення цієї мети – це запровадження нових технологій, завдяки яким людям буде легше шукати своїх родичів”.

RootsTech було започатковано кілька років тому Університетом Бригама Янга, так само як і “Конференцію з питань комп’ютеризації сімейної історії та генеалогії” . УБЯ зараз є основним партнером цієї нової конференції разом з іншими провідними організаціями, що займаються генеалогією та технологіями. Серед них: Microsoft, Dell, Ancestry.com, brightsolid, New England Historic GenealogicalSociety, Federation of Genealogical Societies і National Genealogical Society.

Очікується, що RootsTech відвідають приблизно 3 тис. чоловік. Унікальна конференція зацікавить дослідників сімейної історії всіх рівнів, які зможуть освоїти новий, оснований на технології, підхід у своїх дослідженнях.

“Мета RootsTech полягає в тому, щоб запровадити інноваційну технологію в сфері генеалогії. Отже ті, хто відвідає конференцію, побачать, що теми й обговорення конференції стосуються широкого спектру питань”, - каже Веклер.