Новий формат LDS.org: мільйони людей зможуть отримати більше інформації

Новий формат LDS.org: мільйони людей зможуть отримати більше інформації

Нова версія церковного веб-сайту LDS.org значною мірою покращить його здатність надавати безмежну кількість інформації та матеріалів 14 млн. членів Церкви по всьому світу. Новий сайт зараз має адресу new.lds.org і в наступні місяці замінить теперішній сайт LDS.org. New.lds.org є більш інтерактивним, привабливим візуально й більш простим у користуванні. Це перше найбільш серйозне вдосконалення LDS.org з 2007 року.

'Розробляючи цей сайт, ми ставили собі запитання: 'Що потрібно членам Церкви і як Церква може їм допомогти?' - сказав старвйшина Крейг С. Крістенсен, сімдесятник.

Упродовж більше 10 років LDS.org надає он-лайн інформацію членам Церкви по всьому світу. За минулий рік понад 26 млн. різних відвідувачів проглянули сторінки теперішнього LDS.org веб-сайту більше 500 млн. разів. Така велика аудиторія користувачів представлена мормонами та іншими людьми з усього світу, які шукають інформацію про Церкву, її вчення та програми.

New.lds.org приділяє особливу увагу вченням Ісуса Христа і словам сучасних провідників Церкви. Сайт відкриває більше можливостей для святих останніх днів та інших людей вивчати доктрину Церкви в он-лайні, відкриває членам церкви більше способів ділитися частинами сайту з іншими людьми за допомогою мережі соціальних сайтів, електронної пошти і значною мірою покращив пошукову систему, щоб допомагати користувачам досліджувати сотні тисяч сторінок, доступних на сайті.

'Перехід інформації йде від більш наукової до більш популярної, з великою кількість відео та ЗМІ, - сказав старійшина Крістенсен. - То ж це є повною зміною попередньої позиці. Ми намагаємося відповідати потребам кожної окремої людини і сім’ї у Церкві'.

Англійський сайт невдовзі буде перекладено ще 10 мовами, якими розмовляють приблизно 90 відсотків членів Церкви: кантонійською, англійською, французькою, німецькою, італійською, японською, корейською, мандаринською, португальською, російською та іспанською.

Зміст сайту ділиться на 5 основних розділів, які можна знайти, клацнувши на 'Menu' у верхній частині будь-якої сторінки:

План нашого Небесного Батька: Цей розділ містить короткий опис основних доктрин Церкви про мету життя.

Сім’я: Тут користувачі знайдуть інформацію, яка допоможе окремим людям і сім’ям зміцнювати шлюби та успішно виховувати й навчати дітей.

Церква: Цей розділ містить інформацію про Церкву, в тому числі сторінку 'Церковні новини і події' (про цікаві новини для святих останніх днів), огляд церковних організацій, храми та історію Церкви.

Служіння: Члени Церкви знайдуть інформацію, яка допоможе їм виконувати церковні покликання, навчати в церкві та брати участь у проектах служіння.

Навчання: Цей розділ містить повну бібліотеку, яка включає церковні Писання, виступи на генеральних конференціях, підручники, музику, церковні журнали і тематичний покажчик. Цей розділ невдовзі надаватиме доступ до церковних витворів мистецтва, відео та аудіо.

Члени Церкви можуть користуватися своїм Акаунтом СОД, щоб знайти інформацію про свої відповідні приходи і коли (підрозділи), а також створювати в он-лайні навчальний щоденник та профіль члена Церкви на Mormon.org

Церква нещодавно звернулася до користувачів на офіційній сторінці у Facebook для членів Церкви з проханням надсилати відгуки про new.lds.org. Усі ці відгуки можна прочитати тут.

Інші джерела: Повний текст інтерв’ю зі старійшиною Крейгом С. Крістенсоном на Mormon Channel: radio.lds.org/eng/programs/conversations-episode-18

Ми також дамо посилання на окремі частини сайту в LDS.org, коли вони почнуть функціонувати.