Новорічний бал молоді у Донецьку

Новорічний бал молоді у Донецьку

24 грудня 2010 року відбувся 5-й щорічний бал, організований Радою інституту релігії Донецького округу. Перший подібний захід був проведений в останню п’ятницю грудня 2006 року, і з того часу, наслідуючи цю традицію, молодь Донецького округу не пропускає цієї чудової нагоди – зібратися разом напередодні Різдва. Кожного року обов’язковими частинами Різдвяного балу є: вступна частина, під час якої керівники Церкви діляться своїм духовним досвідом; проект служіння, який зазвичай організовує місіонерська пара, відповідальна за гуманітарне служіння; і танцювальна частина, поділена на програму бальних танців і дискотеку.

У цьому році підготовкою балу керував Олександр Фатєєв, який організував раду з підготовки і зміг внести якісні зміни до звичної програми заходу.

Президент Донецької Української місії, Т. Фрай, приготував чудовий виступ про Різдво, яким відкрив бал. Після цього було представлено експериментальну виставу п’єси “Різдвяна історія”, виконану як театр тіней. У ролі постановника виступив Володимир Павленко. Класичні герої п’єси постали перед публікою в зовсім новому світлі через відсутність прив’язки до персоналізації акторів.

В бальній частині ми змогли побачити виступи колективів з різних філій, які приїхали з різних міст. Усі хореографічні та вокальні номери були гарно підготовлені і відзначалися яскравим і самобутнім виконанням.

У проекті служіння взяли участь усі присутні. Молоді учасники балу підготували канцелярські набори для одного з дитячих будинків м. Донецька, вклавши у ці різдвяні подарунки часточку любові й тепла.