Оголошено дату переосвячення храму в Лайє на Гаваях

Оголошено дату переосвячення храму в Лайє на Гаваях

СОЛТ-ЛЕЙК-СІТІ Перше Президентство Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів оголосило дати проведення днів відкритих дверей і освячення щойно реконструйованого храму в Лайє на Гаваях.

Усіх бажаючих запрошено відвідати храм під час днів відкритих дверей, які почнуться з п’ятниці, 22 жовтня 2010 року, й триватимуть до 13 листопада 2010 року за винятком неділь. Храм офіційно буде освячено в неділю, 21 листопада 2010 року. Буде проведено 3 сесії освячення.

У зв’язку з переосвяченням храму в суботу, 20 листопада 2010 р., буде проведено великий концерт.

Вперше храм у Лайє на Гаваях було освячено 27 листопада 1919 року Президентом Гебером Дж. Грантом. Він був п’ятим діючим храмом у світі й першим, збудованим поза межами Юти. Храм відвідують члени Церкви, які живуть на Гаваях і на Маршальських островах.

Храм було зачинено на реконструкцію 29 грудня 2008 року з двох причин: оновлення і зміцнення конструкції та всього устаткування і приведення храму у відповідність до потреб відвідувачів-інвалідів.

Храм знаходиться поблизу Університету Бригама Янга---Гаваї.

Храми святих останніх днів відрізняються від будинків зборів або каплиць, де члени Церкви збираються в неділю на службу поклоніння. Храм – це «дім Господа», де вчення Христа стверджується в обрядах укладання шлюбу, хрищення та інших, які об’єднують сім’ї на вічність. У храмах члени Церкви більше дізнаються про мету життя і укладають завіт наслідувати Ісуса Христа й служити ближнім.

Офіційно храмова робота в цьому храмі почне виконуватися з понеділка, 22 листопада.