Освячено храм в Себу на Філіппінах

Освячено храм в Себу на Філіппінах

Президент Томас С. Монсон, провідник Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, освятив другий храм на Філіппінах. Найновіший храм знаходиться в Себу, найбільшому місті в провінції Себу.

Перед освяченням Президент Монсон запечатав наріжний камінь, що, за традицією, символізує закінчення будівництва і початок священної роботи всередині храму.

«Це прекрасний храм, - сказав Президент Монсон про 133-й діючий храм. - Він, наче маяк, знаходиться на горі».

До освячення храму в Себу філіппінські святі останніх днів їздили з усієї країни до Манільського храму. Тепер понад 200 тис. членів Церкви, які живуть в районі островів Вісаяс і Мінданао зможуть приїздити до храму в Себу.

На службі освячення також були присутні президент Генрі Б. Айрінг, перший радник у Першому Президенстві; старійшина Даллін Х. Оукс, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів; єпископ Девід Х. Бертон, верховний єпископ Церкви, і старійшина Вільям Р. Уолкер, сімдесятник

В суботу ввечері відбувся великий концерт, у якому більше 3 тис. молодих людей віком від 12 до 18 років переповіли багату подіями історію цього народу за допомогою танців та пісень.

Перед освяченням понад 45 тис. людей різних віросповідань змогли оглянути храм під час днів відкритих дверей.