Особливий духовний вечір для літних пар та окремих осіб

Широкий спектр можливостей для літніх людей служити на місії

senior missionary couple

В неділю, 9 червня, з 18:00 до 19:30 за літнім часом у Центральній Європі, президенство Центральноєвропейської території проведе особливий духовний вечір на рівні території для всіх членів Церкви віком від 50 років.

На духовному вечорі члени Церкви дізнаються про різні можливості служіння на місії, різні терміни служіння, значну фінансову допомогу, доступну для всіх літніх місіонерів, і те, як подати заявку для служіння на місії.

Пророки і апостоли Церкви запросили ще більше літніх пар та окремих осіб служити на місії. Вони також зробили доступними широкий спектр можливостей для служіння літніх людей на місії та усунули перешкоди, які могли завадити декому служити у минулому.

Як взяти участь

  • Наживо: духовний вечір буде проводитися англійською мовою в офісі Центральноєвропейської території (Berner Str. 119, 60437 Frankfurt am Main).
  • Дистанційно: пряма трансляція на ютубі буде доступною для членів Церкви по всій

Центральноєвропейській території з перекладом 19 мовами: албанською, болгарською, вірменською, голландською, грецькою, іспанською, італійською, німецькою, польською, румунською, сербською, словацькою, словенською, турецькою, угорською, українською, французькою, хорватською, чеською.