Осінь. «Руки допомоги» в дії.

Осінь. «Руки допомоги» в дії.

Осінь – чудова, чарівна пора року. Це час коли погода дуже мінлива, коли поруч йдуть сонячні теплі дні та перша прохолода та довгими сизими дощами. Це пора вишуканих кольорів навкруги тебе, відчуття запаху диму в повітрі, і неповторне осіннє небо. Вся ця краса не може не радувати людського ока, не може не надихати на величне. В такий час не можливо не думати про велич Божих творінь, про Боже відчуття прекрасного, про Його бажання робити нас щасливими, навіть, якщо і відбувається це малими засобами.

Саме в такий день 17 жовтня 2009 року брати і сестри Черкаської філії ЦІХСОД прийняли участь у служінні «Руки допомоги» в Дитячому будинку для дітей дошкільного віку. Завданням і метою служіння була допомога людям, які віддано працюють в дитячому будинку з дітьми-сиротами, в прибиранні прилеглої території від опалого листя та сміття.

Спочатку було сиро і холодно, але це тривало недовго. Бо коли закипіла робота, то з’явились і настрій і тепло. Поряд з дорослими робила свою частку великої роботи і малеча. Дружня співпраця настільки захопила всіх, що непомітно було зроблено роботи більше, ніж передбачалося. Адже на допомогу прийшли радість та завзяття, єдність та взаємодопомога.

Завдяки служінню з’являється можливість ділитися з допитливими людьми знаннями про відновлену істину, краще пізнати того, хто іде поряд з тобою, плече в плече, до Божого Царства.

Кожна спільна праця приносить, як фізичні плоди так і духовні. Разом завжди можуть зробити більше, ніж поодинці. А коли працює великий згуртований колектив, сімя, де всі об’єднанні в одній вірі в Ісуса Христа, в одному прагненні безкорисного служіння – тоді немає нічого неможливого. Тоді сам Бог буде там.

«Руки допомоги» справилися зі своїм завданням.