Презентація у Львівському музеї історії релігії

Презентація у Львівському музеї історії релігії

15 квітня 2011 року у Львівському музеї історії релігії відбулася відеопрезентація для співробітників музею, присвячена Київському Українському храму.

На цю подію завітало приблизно 25 співробітників музею. Їх вітали другий радник у президентстві Східноєвропейської території старійшина Олександр Манжос, президент Львівської філії Анатолій Малонос, місіонерське подружжя брат і сестра Хамфріз та заступник директора Ради зі зв’язків з громадськістю Катерина Сердюк.

Під час зустрічі представники Церкви мали змогу надати загальну інформацію про Церкву, про те, як вона з’явилася і функціонує в Україні, і, звичайно, найбільшу увагу було храмам і їхній ролі в житті членів Церкви. Анатолій Малонос і Катерина Сердюк провели віртуальну екскурсію Київським Українським храмом, а після цього співробітники музею мали змогу поставити запитання.

У кінці зустрічі старійшина Манжос передав у дар музею церковну літературу.

Зустріч пройшла в атмосфері взаєморозуміння і доброзичливості. Мабуть, найвищою оцінкою було таке зауваження однієї зі співробітниць музею, яка сказала про тих, хто представляв Церкву: “Я відчула, що між вами є любов”.

Співпраця Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів з Львівським музеєм історії релігії вже стає традиційною. Навесні 2010 року в музеї проводилася експозиція, присвячена Церкві. З того часу співробітники музею звертаються з проханням і надалі інформувати їх про життя і події в житті Церкви.