Президент Айрінг освятив храм у Сан-Сальвадорі

Президент Айрінг освятив храм у Сан-Сальвадорі

Зібравшись у стародавні часи навколо храму на землі Щедрій, нефійці й ламанійці визнали, що воскреслий Ісус Христос прийшов до них і «вони заволали в один голос, кажучи: Осанна! Благословенне ім’я всевишнього Бога!» (3 Нефій 11:3, 16-17).

21 серпня 2011 року святі останніх днів у Центральній Америці зібралися навколо храму в Сан-Сальвадорі, Сальвадор. Дехто з них увійшов до храму, а решта спостерігали за подіями через супутниковий зв’язок у центрах колів у Сальвадорі, Гватемалі, Белізі, Нікарагуа і Гондурасі. Як і ламанійці та нефійці в давнину, вони вигукували в один голос: «Осанна!»

Майже через чотири роки після того, як Президент Гордон Б. Хінклі оголосив про будівництво храму на їхній батьківщині й через багато років наполегливої підготовки люди вітали президента Айрінга, першого радника у Першому Президентстві, який освятив храм у Сан-Сальвадорі, Сальвадор, четвертий храм у Центральній Америці.

Три сесії освячення транслювалися до будинків зборів по всьому храмовому округу.

135 храм Церкви і перший у Сальвадорі буде служити понад 105 тис. членам Церкви.

У молитві освячення президент Айрінг сказав, що після завершення будівництва храму святі в Сальвадорі мають «усі благословення відновленої євангелії Ісуса Христа».

Освячення відбулося на наступний день після святкового концерту, на якому були присутні понад 12500 глядачів. Більше 2500 молодих людей брали участь у концерті.

Поряд з храмом є дім зборів і дім для гостей, в якому розміщаються кафетерій і резиденція президента храму.

Екскурсії для бажаючих оглянути храм проводилися з 1 по 23 липня 2011 року. Більше 167 тис. людей побували в будівлі храму.

Храм офіційно почне працювати з 23 серпня 2011 року.

Три інші храми Центральної Америки розташовані в місті Гватемала, Гватемала, Сан-Хосе, Крста-Ріка і в місті Панама, Панама. У процесі будівництва знаходяться ще два храми - один в Кецальтенанго, Гватемала, а інший в Тегусігальпі, Гондурас.