Президент Монсон проводить церемонію початку будівництва храму в Римі

Президент Монсон проводить церемонію початку будівництва храму в Римі

У вічному місті розпочато будівництво нового храму святих останніх днів. 23 жовтня 2010 року Томас С. Монсон, Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів разом з місцевими провідниками Церкви та громади взяв участь у традиційній церемонії початку будівництва Римського Італійського храму.

Президент Монсон підкреслив унікальність історичного моменту, важливість якого виходить за межі Риму й Італії. Він подякував членам Церкви за їхню відданість у наслідування Ісуса Христа. (Дивіться відео про початок будівництва Римського Італдійського храму на YouTube).

Моє серце переповнене вдячністю, - сказав Президент Монсон, звертаючись до 500 присутніх гостей. - Сюди зможуть приїздити члени Церкви з усієї Італії та Середземноморя.

На ранковій церемонії був присутній пан Джузеппе Чарді, який представляв мера Риму, Джованні Алеманно та інші представники уряду.

“Церемонія глибоко зворушила мене щирим виявом почуттів тих, хто на неї прийшов, - сказав сенатор Лучіо Малан. - Це хороша подія для Італії, бо ті, хто сповідують послух законам країни й законам Бога, роблять свою країну кращим місцем”.

Серед інших представників Церкви були старійшина Вільям Р. Уолкер, виконавчий директор храмового відділу, старійшина Еріх В. Копічке, президент Європейської території, та його радники - старійшина Жеральд Коссе і старійшина Хосе А. Таксейра, з Першого кворуму сімдесятників.

Президент Монсон несподівано здивував членів Церкви, коли оголосив під час жовтневої генеральної конференції 2008 року, що в Римі буде збудовано храм.

Церква збудує храм на ділянці площею. В 15 акрів в районі Сеттабаньї. Після закінчення будівництва храм служитиме більше, ніж 23 тисячам членів Церкви, які живуть в Італії та прилеглих країнах.

Зараз у Церкві нараховується 134 діючі храми. Римський храм стане дванадцятим у Європі й першим в Італії.

Зовні храм буде облицьовано гранітом. Для внутрішнього декору будуть використовуватися мармур, дерево та розписи. Триповерховий храм матиме загальну площу приблизно 40 тис. квадратних футів і матиме два шпилі.

Храм буде частиною нового релігійного і культурного центру, до якого входитимуть багатофункціональний дім зборів, центр для відвідувачів, сімейно-історичний центр і сади, які буде приємно відвідувати як членам Церкви, так і мешканцям прилеглих будинків.

Храми святих останніх днів відрізняються від будинків зборів або каплиць, де члени Церкви збираються на недільні богослужіння. Храми вважаються домом Господа, де Христове вчення стверджується в обрядах шлюбу, хрищення та інших, що поєднують сім’ї на вічність. У храмі члени Церкви дізнаються більше про мету життя і зміцнюють своє зобов’язання служити Ісусу Христу й людям.