Президент Пекер головує на церемонії початку будівництва храму в Бригам-Сіті шт. Юта

Президент Пекер головує на церемонії початку будівництва храму в Бригам-Сіті шт. Юта

СОЛТ-ЛЕЙК-СІТІ Президент Бойд К. Пекер, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, головував на церемонії початку будівництва храму в Бригам-Сіті, шт. Юта. Президент Пекер і його дружина Донна Пекер народилися в Бригам-Сіті.

«Я вдома, - розпочав свій виступ президент Пекер, який 80 років тому ходив до початкової школи, що знаходилася на тому місці. - Подумки я бачу храм, який зявиться тут через два роки. Він буде прекрасним. Він буде білим. Ви побачите в його конструкції відображення попередніх храмів, які були вже збудовані, в першу чергу Солт-Лейкського храму. Він буде височіти, як маяк над усією долиною».

Були присутні й інші провідники Церкви: старійшина Рассел М. Нельсон, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів, старійшина Вільям Р. Уолкер, виконавчий директор Храмового відділу Церкви, старійшина Стівен Е. Сноу, з президентства сімдесятників, і старійшина Аллан Ф. Пекер, з Першого Кворуму сімдесятників. Зі словом звернулася також сестра Пекер.

Президент Томас С. Монсон оголосив про будівництво цього нового храму під час суботньої ранкової сесії 179-ї піврічної генеральної конференції.

Храм слугуватиме 40 тис. членів Церкви, які живуть у 12 колах північної частини шт. Юта та південно-східної частини шт. Айдахо.

Храми святих останніх днів відрізняються від будинків зборів або каплиць, де члени Церкви збираються на недільні богослужіння. Храми вважаються «домом Господа», де Христове вчення стверджується в обрядах шлюбу, хрищення та інших, що поєднують сімї на вічність. У храмі члени Церкви дізнаються більше про мету життя і зміцнюють своє зобов’язання служити Ісусу Христу й людям.