Президент Пекер навчає про те, як виживати на території ворога у сторіччя семінарії

Президент Пекер навчає про те, як виживати на території ворога у сторіччя семінарії

У неділю 22 січня 2012 року Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів відсвяткувала сторіччя семінарії, провівши трансляцію спеціальної програми, під час якої виступив президент Бойд К. Пекер, президент Кворуму Дванадцятьох Апостолів.

На зборах також були присутні Президент Томас С. Монсон, який головував; президент Генрі Б. Айрінг, перший радник у Першому президентстві; президент Дітер Ф. Ухтдорф, другий радник у Першому Президенстві; старійшина Рассел М. Нельсон і старійшина Джеффрі Р. Холланд, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів, та старійшина Пол В. Джонсон, сімдесятник.

Студенти з кількох місцевих семінарій підготували музичний номер - «Як вивчатиму Писання».

Старійшина Джонсон, який представляв президента Пекера, згадав про те, що старійшина Пекер відвідував другу семінарію, організовану Церквою у Бригам-Сіті, шт. Юта США.

Кожен з нас отримав благословення завдяки рішенню [президента Пекера] стати вчителем, яке він прийняв багато років тому на маленькому острові, - сказав старійшина Джонсон.---. Він виявляв любов до своїх студентів, коли навчав у семінарії багато років тому, і він виявляє любов до всієї молоді Церкви й сьогодні”.

Історія семінарії

Історія семінарії

Семінарія - це чотирічний навчальний курс, який запроваджено Церковною системою освіти (ЦСО). Він проводиться для молоді віком від 14 до 18 років. Кожного року студенти вивчають одну з книг Писань: Старий Завіт, Новий Завіт, Книгу Мормона та Учення і Завіти.

Перші 70 студентів розпочали навчання в семінарії в 1912 році в Солт-Лейк-Сіті, шт. Юта. У наступні роки до семінарії записувалося все більше й більше молоді, щоб мати можливість вивчати Писання кожного дня.

У 1948 році Канада стала першою країною, де семінарія почала проводитися поза межами США.

Упродовж 1948-1949 навчального року Меріон Д. Хенкс, який пізніше служив у президентстві сімдесятників, успішно проводив ранкові класи семінарії, тому в 11 колах почали проводитися ранкові заняття семінарії.

Сьогодні 375 тис. молодих людей у 143 країнах відвідує заняття семінарії: на ранкових або вечірніх заняттях, навчаючись вдома чи відвідуючи урок, який є частиною шкільної програми. Лише чотири роки тому заняття семінарії почали проводитися в Беніні, Грузії і Марокко.

Дізнайтеся більше

Дізнайтеся більше

Цю програму ретранслювали десятками мов до різних країн. Аудіо- та відеофайли можна знайти на сайті seminary.lds.org/100years.

Зайдіть на seminary.lds.org., щоб прочитати повний текст виступу президента Пекера.