Приклад інтерв’ю єпископа з членом Церкви щодо серйозного порушення

Що каже єпископ людині під час інтерв’ю щодо серйозного порушення заповідей? Дякуючи прикладу такої розмови, що був розіграний під час навчання, в нас є унікальна можливість стати свідками цієї події.

(На відео старійшина Рід. Разом з дружиною він служить на місії повного дня в якості спеціаліста з подолання згубних звичок у Східноєвропейській території). 


Покаяння - радісний вибір

Старійшина Дейл Г. Ренлунд, член Кворуму Дванадцяти Апостолів, звертаючись до членів Церкви на генеральний конференції у жовтні 2016 року зазначив: 

'Президент Бойд К. Пекер свідчив про обнадійливі обіцяння покаяння у квітні 2015 р. на своїй останній генеральній конференції. Він описав цілющу силу Спасителевої Спокути у виступі, який я вважаю квінтесенцією мудрості, набутої за півстоліття апостольського служіння. Президент Пекер сказав: “Спокута не залишає по собі ні стежок, ні слідів. Що вона полагодила, полагоджено. … Вона просто зцілює, і що вона зцілила, залишається зціленим”.

Він продовжив:

“Спокута, яка може викупити кожного з нас, не залишає шрамів. Це означає, що незалежно від того, що ми зробили, чи де ми були, чи яким чином щось сталося, якщо ми щиро покаємося, [Спаситель] пообіцяв, що Він викупить. І коли Він викупив, це все владнало. …

… Спокут[а] … може змити добіла усю брудноту, незалежно від того, наскільки це все є складним, чи як довго тривало, чи скільки разів повторювалося”.