Після проведення операції з усунення незрощення піднебіння та губи 3800 дітей почали усміхатися

Після проведення операції з усунення незрощення піднебіння та губи 3800 дітей почали усміхатися

У Євангелії від Івана 16:33 сказано: “Будьте відважні; Я світ переміг”.

Виконуючи цю настанову Спасителя, програма благополуччя Церкви дала можливість 3800 дітям Єгипту, Ефіопії, Йордану й Кенії можливість усміхатися після проведення операції з усунення незрощення піднебіння і губи.

Під час п’ятого щорічного сніданку, влаштованого організацією Operation Smile, верховний єпископ Х. Девід Бертон говорив про партнерство Церкви з цією неприбутковою організацією, яка здійснює безкоштовні операції з корекції дитячих облич і дає дітям надію на майбутнє.

“Небайдужі серця можуть робити чудеса”, - сказав він, розповідаючи про партнерство. Він зазначив, що благодійні організації можуть мобілізувати ті небайдужі серця , щоб “покращити життя дітей Небесного Батька по всьому світу”.

Усунення незрощення, яке виконує Operation Smile, вирішує не лише проблеми косметичного, але й фізіологічного характеру, оскільки після операції пацієнти можуть нормально розмовляти, пити і їсти. Люди з таким дефектом відчувають на собі недоброзичливе ставлення в суспільствах. Якщо незрощення не оперувати, воно може стати причиною смерті. За оцінками цієї благодійної організації десята частина народжених з незрощеним піднебіння помирає до досягнення одного року.

Минулого року церква пожертвувала 1 млн. американських доларів для організації Operation Smile. 20-річна співпраця Церкви з цією організацією перейшла на новий рівень. З початку існування Operation Smile допомогла приблизно 160 тис. дітей у більше ніж 60 країнах.

45-хвилиння операція, яка здійснюється цією організацією, приносить дітям надію - яка я одним з основоположних принципів євангелії Ісуса Христа.

Визнання зусиль Церкви відбувається під час 75-ї річниці програми благополуччя, яку було оголошено 6 квітня 1936 року під час Великої депресії в Сполучених Штатах Америки.

“Відданість, з якою провідники Церкви полегшують людські страждання, завжди була незмінною і непорушною, - сказав єпикоп Бертон стосовно програми благополуччя під час виступу на генеральній конференції 2010 року. - Серця членів і провідників Церкви по всьому світу відчули позитивний вплив і спрямування завдяки вченням і божественному духу любові й турботи про своїх ближніх”.