Руки допомоги - жовтень 2012 року

Руки допомоги - жовтень 2012 року

Всеукраїнський день 'Руки допомоги' пройшов успішно. Члени Церкви зібралася разом, щоб служити своєму місту і сусідам. Учасники проекту висловили подяку за можливість зібратися разом заради такої події.

Київ

Ново-Дарницький

17 чоловік працювали, щоб очистити громадський парк і дитячий майданчик в Києві. Всі були у захваті від спільної роботи на благо міста, щоб зробити його чистішим, а також раділи служінню, вдягнувши жилети і допомагаючи руками.

Борщагівський

48 чоловік зібралися разом, щоб навести лад у місцевому парку. Робота проводилася під наглядом Департаменту впорядкування. Було зібрано понад 40 мішків сміття, і всі чудово провели час в служінні. Учасникам сподобалося працювати разом на сонці і свіжому повітрі, поки робили місто красивішим і безпечнішим місцем для дітей і дорослих, які гуляють у парку.

Виноградарський

Прихід працював, щоб очистити територію лісопаркової зони від сміття. 15 чоловік брали участь у проекті, під час якого було зібрано близько 25 мішків сміття.

Київський регіон             

Черкаси

Члени Церкви працювали, щоб зібрати сміття з 'закритого' міського кладовища.   Сусіди висловили свою вдячність і поцікавилися, заради чого це все робиться. Учасникам сподобалось служити, а також проводити час разом.

Біла Церква

Члени Церкви разом із Федерацією футболу та жителями району зібралися разом, щоб прибрати футбольний стадіон.  Проект був ініційований на прохання міністра освіти, науки, молоді та спорту України.

Вінниця

У Вінничькій філії також провели служіння в межах всеукраїнського проекту 'Руки допомоги'. Див. фотографії.

Львів

Львів

Святі останніх днів прибирали парк у Львові. Один учасник сказав: 'Коли люди збираються разом, щоб допомогти іншим, можна відчути єдність і чисту любов один до одного.  Я відчуваю, що я можу бути корисним, якщо разом з іншими братами і сестрами допомагаю впорядковувати один з найкрасивіших парків у місті'.

Івано-Франківськ

Прибирали територію центрального парку культури і відпочинку ім. Шевченка. Брали участь 23 чоловіки, серед яких були діти і дорослі, а також зацікавлені Церквою. Загальними зусиллями була прибрана від листя доволі велика територія парку, який став ще приємнішим місцем для прогулянок та відпочинку. «Сьогоднішнє служіння – це нагода зустрітися з братами та сестрами і послужити один одному, наш парк – чудове місце відпочинку, який збирає багато сімей з дітьми”.  “Мені дуже подобається служити, я від цього отримую задоволення. Це  велике покликання - допомагати людям, особливо в якості члена Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів.'

Рівне

13 членів Церкви разом із працівниками дитячого будинку працювали разом, щоб очистити і відремонтувати склад дитячого будинку.  'Ми були особливо раді, що змогли побачити плоди нашої праці.  Наші зусилля були оцінені'. 'Наприкінці служіння я відчув радість, що зміг допомогти і служити, а також співчуття до тих, хто знаходиться в дитячому будинку.'

Чернівці

22 чоловіки працювали разом, щоб очистити місцеве кладовище від сміття та бур'янів. Проект було проведено на прохання місцевих чиновників.  Всі були задоволені спільною роботою: 'Мені сподобалось, що я змогла служити в цьому особливому місці, де ми дійсно можемо відчути дух єдності і вічність минулого'.

Луцьк

28 чоловік прибирали сміття в місцевому парку, на ігровому майданчику та березі річки.  Вони зібрали більш ніж 30 мішків сміття.  Учасникам сподобалося працювати разом та служити своїй спільноті.

Одеса

Центральний

40 членів Церкви та зацікавлених Церквою працювали разом, щоб впорядкувати парк Перемоги.  Вони почистили всі стежки та дві клумби у парку. 'Ще ніколи не збиралося так багато людей на служіння! Як це чудово!', 'Так приємно зустрітися разом в такий день, провести його в служінні, а не тільки по неділях в стінах будинку зборів'.

Черьомушки, Таїровський

2 філії провели проект 'Руки допомоги' на території Обласного центру профілактики ВІЛ та боротьби зі СНІДом. Взяли участь 20 чоловік.
Було вирубано дерева і чагарники, скошено траву, прокладено стежку навколо території регіонального центру.  'Я відчуваю радість та легкість на серці. Моє свідчення росте'.


'Це так дивно, відчувається єдність, плече один одного. Робота важка, але вона приносить задоволення. Втома пройде, а всі хороші спогади залишаться'.

Дніпропетровськ

Центральний

10 чоловік прибирали сміття та опале листя біля державної лікарні. Це служіння дуже сподобалося учасникам. 'Служіння є одним з найкращих способів місіонерської роботи.  Поки ми працювали, кілька людей зупинилося, щоб запитати в нас, хто ми і яку організацію ми представляємо'. 'Ми добре провели час; я дійсно відчув дух єдності.  Я знаю, що така діяльність зміцнює наші свідчення. Ми дійсно можемо бути інструментом в руках Бога'.

Крим

Багате

6 чоловік з приходу на прохання голови сільради наводили лад у дворі лікарні: зібрали опале листя, гілки та сміття.

Севастопіль

Прихід попросили очистити територію біля міської бібліотеки у центрі міста. 15 чоловік були залучені до служіння.

Євпаторія

Ця філія провела служіння у два етапи.  Спочатку 10 членів Церкви прибирали територію біля будинку зборів, а після роздавали їжу для нужденних в цьому районі.  Це були інваліди, пенсіонери, вдови та діти. Їжею було забезпечено 15 осіб.

Сімферополь

9 чоловік прийняли участь в проекті, запропонованому апаратом міського голови. Цього року це була одна з філій Біблиотечного колектору міста. Сімферопольські святі прибирали приміщення, яке надали маленькій бібліотеці, виносили сміття, розміщували по кімнатах полиці та шафи, розкладали книги. Всі відчували, що роблять гарну справу й об'єднуються навколо неї.

Донецьк

Петровський

22 чоловіки провели цей день, працюючи в центрі адаптації для інвалідів та дітей-сиріт. Вони помили всі вікна, пофарбували лави, столи та інше обладнання. Перехожі запитували про нашу Церкву і наші принципи; вони дійсно були раді бачити людей, що працюють добровільно.
 


Луганськ

20 чоловік працювали разом, щоб впорядкувати територію біля будинку зборів. Вони зібрали сміття, пофарбували бордюри, тротуари та побілили дерева. Учасники провели час, спілкуючись з сусідами, які сердечно подякували прихожанам за служіння.
 


Маріуполь

16 учасників прибрали територію навколо свого приходу, щоб послужити мешканцям будинків, які розташовані біля будинку зборів.

Донецький Центральний

На прохання керівництва Калінінського району члени Церкви очистили дорогу поблизу діагностичного центра.  Більш ніж 40 чоловік працювали разом, щоб зібрати біля 80 мішків сміття. Цю дорогу вони чистять вже другий рік і кажуть, що сміття цього року було помітно менше. Вони прибрали дерева і опале листя і зробили цей район дійсно кращим місцем.

Об’єднаний  

Об'єднаний приход разом із організацією 'Зеленбуд' прибирали територію поруч з будинком зборів.  30 учасників зібрали 52 мішки сміття.

Макіївка

Понад 20 чоловік взяли участь в упорядкуванні території, де найближчим часом буде побудований новий Будинок зборів.

Харків

Олексіївка

Дзержинським райвиконкомом для прибирання була виділена ціла вулиця. 20 чоловік зібралися, щоб зібрати 60 мішків сміття.  'Ми чудово провели час, допомагаючи місту залишатися чистим і красивим. Якби не Церква, ми б не змогли показати такий приклад служіння. Проект показує нашу єдність'. 'Під час роботи ми довели, що любимо Христа і готові служити всім людям. Служіння та любов Христа єднає нас в одну велику сім'ю'.

Нові Дома

На прохання Фрунзенської райдержадміністрації 14 чоловік прибирали територію поблизу дитячого садочка. Зібрали й вивезли дві вантажівки сміття. Учасникам подякував голова районного Управління комунального господарства. Представники адміністрації після завершення запросили усіх учасників на обід. У процесі спілкування вони цікавилися Церквою.

Харківський Центральний

39 членів і 1 зацікавлений Церквою з радістю прибирали 'майданчики для молодняку' в Харківському зоопарку.  Проект служіння розпочали з молитви, одна із співробітниць у зоопарку зазначила, що це виглядало дуже 'шанобливо'.
 


Суми

12 чоловік зібралися, щоб очистити територію навколо річки Псел.  Вони зібрали 20 мішків сміття.