Різдвяний вечір у Донецьку

Різдвяний вечір у Донецьку

Різдвяний вечір у приході - це чудова традиція для членів Церкви стати частиною історії про народження Спасителя. Це можливість за допомогою музики і віршів розповісти про Ісуса своїм друзям і знайомим. Це нагода інсценізувати найкращим чином велику подію, яка вплинула на весь світ. Це наш привілей служити, славити Спасителя і ділитися духом Христа.

У цьому році члені Церкви Об’єднаної філії в Донецьку окрузі доклали немало зусиль, щоб Різдвяний вечір допоміг гостям відчути себе частиною Божої сім’ї наповнити серце Його світлом. Діти з Початкового товариства відкрили цей вечір Різдвяним гімном, звістивши про народження Спасителя, подібно до того, як ангел сповістив юдейським пастухам: «Я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель» (Лука 2:10-11). Майже кожен член філії прийшов на Різдвяний вечір зі своїм другом, колегою, знайомим або неактивним членом Церкви. Для приходу це був чудовий досвід місіонерської роботи. Зал був переповнений великою кількістю усмішок близьких нам людей. Члени філії та місіонери були щиро вдячні Господу, коли багато гостей з радістю прийняли запрошення на участь у вечорі. Гості не лише були вдячними глядачами, але ще й із задоволенням брали участь у підготовці й проведенні святкового концерту. Жіночий вокальний ансамбль Українського товариства сліпих, викладач музичної академії ім. С. С. Прокоф’єва натхненним і професійним виконанням гімнів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів та інших творів зробили вечір цікавим і незабутнім.

Цей захід допоміг кожному з присутніх відчути радість, «бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічності, Князь миру» (Ісая 9:6).