Різдвяні заходи Київського колу

Різдвяні заходи Київського колу

Різдвяна пора – це час згадати рідних, близьких і друзів, привітати їх зі святом і приготувати подарунки. Це чудова пора, щоб полинути думками і почуттями до Спасителя. Це нагода згадати тих, хто потребує співчуття, допомоги, підтримки. Ми можемо відвідати, нагодувати, обігріти або послужити своїми таланти, якими Господь так щедро нагородив нас.

У Київському Українському колі відбулося три Різдвяні заходи: вистава, яка успішно пройшла в Домі художника, духовний концерт, що відбувся в при храмовому приході, і дитяче свято, яке пройшло в тому ж приміщенні. Всі три заходи пройшли з великим успіхом. Було багато безпосередніх учасників і глядачів. З великим успіхом виступали оркестр колу під керівництвом Юлії Добровольської, хор колу під керівництвом Олени Ніколаєвої. Велика подяка Олені Безсмертній за її ентузіазм і невтомні зусилля в постановці театральної вистави, а акторам за те, що зуміли донести чудову ідею: Різво - це не лише подарунки і смачний обід. Це час, коли ми можемо зворушити серце наших ближніх і допомогти їм прийти до Христа.

І, мабуть, найяскравішим з усіх було свято для малечі. Казкові герої зустрічали дітей з самого входу, вони з ними танцювали, співали, грали в ігри, брали участь у конкурсах і допомогли повернути на ялинку Різдвяну зірку, яку вкрали Баба-Яга і Вовк. Хочеться подякувати президентству Початкового товариства Київського колу за допомогу в підготовці й проведенні цього свята.

Дуже хочеться, щоб дух і радість Різдвяної пори ми змогли пронести через увесь рік. Також хочеться, щоб ці свята стали традиційними. Вони допомогли організаторам, учасникам і глядачам більше наблизитися до Господа, відчути Його любов, зрозуміти, що разом з Ним для нас немає неможливого.

Дякуємо Марині Лукач за чудові фото дитячого свята.