Славити Господа талантами

Славити Господа талантами

Нещодавно закінчився 9-й Міжнародний конкурс мистецтв, який влаштовує Церква Ісуса Христа Святих Останніх днів раз на три роки. Цього разу в ньому брали участь кілька членів Церкви з Київського Українського колу. Двоє з них вийшли у фінал: Марина Лукач з чудовою, дуже експресивною фотокомпозицією «Десять дів», яка нагадує нам, що ми завжди повинні бути готові до приходу Спасителя, і Валентина Мусієнко з картиною 'Київський Український храм'. Валентина вже вдруге бере участь у такому конкурсі. Три роки тому її робота «Як сестри в Сіоні» завоювала приз і експонувалася на виставці, що проходила в Конференц-центрі.

Цьогорічна робота Валентини Мусієнко також стала призером і була присвячена Київському Українському храму. Побудова першого храму у Східноєвропейській території  - це справжнє диво, яке Господь явив нам в нашому рідному Києві. Робота виконана в техніці витинанки - тобто, всі деталі вирізані з паперу. В центрі картини знаходиться зображення Київського Українського храму з датою - 20І0 (рік освячення та відкриття) та стилізованою купелею як його частиною; навколо - символічні елементи декору з оздоблення інтер’єрів храму та стилізовані українські квіти. Кольори повторюють ті, які ми зустрічаємо в нашому храмі: білий, золотий, жовтуватий з вкрапленнями синього і блакитного. Промені сонця, яке світить згори, переходять в рамку, ніби огортаючи всю композицію. В цілому картина вирішена в декоративному стилі, характерному для українського традиційного мистецтва.

Роботи Марини Лукач і Валентини Мусієнко зараз експонуються на виставці в Музеї історії та мистецтв в Солт-Лейк-Сіті і є його власністю.

Роботи, представлені на виставці, можна побачити на сайті: