Сотні людей відвідали освячення храму Гіла-Веллей, шт. Аризона

Сотні людей відвідали освячення храму Гіла-Веллей, шт. Аризона

СОЛТ-ЛЕЙК-СІТІ Віддалений район штату Аризона тепер став місцем знаходження 132-го храму Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Храм Гіла-Веллей було освячено в неділю на трьох сесіях і тепер він слугуватиме 21 тис. членів Церкви в південно-східній частині штату Аризона та південно-західній частині штату Нью-Мексико.

Перед освяченням Президент Томас С. Монсон разом із сотнями членів Церкви, що зібралися біля храму, взяв участь у традиційній церемонії закладення наріжного каменя, що символізує завершення будівництва “дому Господнього”. Президент Монсон запросив молодь взяти у цьому участь, поклавши будівельний розчина на наріжний камінь.

Разом з Президентом Монсоном на освяченні були присутні президент Айрінг, перший радник у Першому Президентстві, старійшина Джеффрі Р. Холланд, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів, та старійшини Клаудіо Р. М. Коста і Вільям Р. Уолкер, сімдесятники.

Увечері в суботу відбувся концерт за участю молоді, в якому понад 1600 чоловік віком від 12 до 18 років за допомогою танців та пісень переповіли про багатий культурний спадок цього регіону.

Є також діючі храми в Месі та Сноуфлейку, шт. Аризона, і планується будівництво ще двох - у Гілберті й Феніксі.