Спільний міжконфесійний проект «Алея троянд»

Спільний міжконфесійний проект «Алея троянд»

29 квітня відбувся перший у Дніпропетровську міжконфесійний проект “Алея троянд”.

У проекті взяли участь 40 чоловік від трьох конфесій:

- Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (її речником був регіональний представник зі зв’язків з громадськістю Андрій Радуга);

- Добровільної громадської організації іноземних студентів «Аль-Мустакбаль» (її речником був неофіційний представника мусульман у Днепропетровську доктор АбуНіжель Ійад Ахмедович);

- Церкви адвентистів сьомого дня (її речником був обласний пастор Лев Пантелеймонович Вертило.

Уперше в історії міста конфесії об’єдналися у спільному проекті! Мусульмани і християни пліч-о-пліч посадили близько 100 кущів троянд на алеї Севастопольського парку.

Цей проект став можливим завдяки підтримці з боку аідміністрації Жовтневої райради в особі депутата Ольги Володимирівни Якуб, фахівця з озеленення Олексія Галагана і керівника групи “Новости 11 канала” Павла Федосова.

Ініціатором проекту виступила Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів: від ідеї однієї людини, від зустрічі до зустрічі, від знайомства до знайомства, через загальні збори всіх учасників в офісі Дніпропетровської місії до безпосередньої роботи на алеї.

На наш погляд, настав час для об’єднання зусиль представників різних віросповідань на благо суспільства, щоб показати, що ми не лише словом, але і корисною справою здатні не відокремлено, а разом служити суспільству! Ми хотіли звернути увагу на те, що в нас є багато спільного: людяність, бажання дружити, віра в єдиного Творця.

Цей проект - лише перший крок до майбутніх проектів, у яких, як ми віримо, візьмуть участь представники інших конфесій!