Фестиваль мистецтв зближує та єднає

Фестиваль мистецтв зближує та єднає

Справжнім святом для учасників і глядачів став фестиваль мистецтв під девізом «Талант – світло, що сяє в пітьмі», який відбувся 26 вересня 2009 року в Калінінському домі зборів Донецького округу. Фестиваль проводиться в окрузі вдруге, і всі сподіваються, що це стане традицією.

Ведучі фестивалю супроводжували кожен виступ тематичними віршами та розповідями. Свято було багатим на таланти: до програми входили танці й пісні, вірші й театральні постановки. Маленькі діти й дорослі виступали як одна сім’я. Хвилювання і дружня підтримка свідчили, що учасники готувалися до заходу серйозно й відповідально.

Особливо запам’ятався запальний гавайський танок, веселий танок у стилі кантрі й барвистий іспанський танець у виконанні Макіївської філії. Від Об’єднаної філії виступали діти. Приємно було бачити плоди їхніх зусиль. Вони щедро ділилися своїми талантами і подарували радість присутнім виконанням фортепіанних творів, граціозними композиціями та незабутнім вокальним соло.

З Горлівської філії брати виконали гімн. Особливо було цікаво почути виконання відомих гімнів не лише на фортепіано, але і на гітарі й на саксофоні. Сестри з Центральної філії прикрасили виконання гімнів чудовим співом «а капелла».

Відгуки присутніх свідчили, що цей фестиваль приніс усім радість і дух єдності. Всі змогли поділитися своїми талантами і дарами, якими нагородив нас Господь. Адже вони є дарами нашого Небесного Батька. І учасники, і глядачі отримали радість від служіння одне одному, а також відчули, як звеличує хороша музика і все прекрасне, що наближає нас до Господа й допомагає стати кращими. «Буду молитися духом, і буду молитися розумом, співатиму духом, і співатиму й розумом» (1 Коринтянам 14:15).