Храм Гіла-Веллей у Аризоні відкрито для публічного огляду

Храм Гіла-Веллей у Аризоні відкрито для публічного огляду

Шт. АризонаArizona 21 квітня 2010 р. Усіх бажаючих запрошують оглянути щойно збудований храм Гіла-Веллей у шт. Аризона, який належить Церкві Ісуса Христа Святих Останніх Днів. Публічні дні відкритих дверей почнуться у п’ятницю, 23 квітня 2010 р. і триватимуть до 15 травня 2010 р. окрім неділь. Публічні тури проводяться в понеділок з 9:00 до 17:00 і з четверга по суботу з 9:00 до 21:00.

Храм знаходиться в центральній частині шт. Аризона. Тури починаються у церковному домі зборів, розташованому поруч із храмом.

Після днів відкритих дверей храм буде офіційно освячено в суботу, 23 травня 2010 р. Для святих останніх днів, які мешкають у тому регіоні, буде проведено три сесії освячення.

Перше Президентство Церкви оголосило про будівництво храму Гіла-Веллей 26 квітня 2008року. Церемонія початку будівництва відбулася 14 лютого 2009 року.

Храм Гіла-Веллей є 132-м храмом Церкви в усьому світі і третім храмом в Аризоні після храму в Месі і Сноуфлейку. Було оголошено про побудову ще двох храмів – у Феніксі та Гілберті. Храм Гіла-Веллей буде служити для 21 тис. святих останніх днів у прилеглих районах.

Храми святих останніх днів відрізняються від будинків зборів, де члени Церкви збираються в неділю на службу поклоніння. Храм називають “домом Господа”, де вчення Христа стверджуються в обрядах укладання шлюбу, хрищення та інших, що об’єднують сім’ї на вічність. У храмі члени Церкви більше дізнаються про мету життя й укладають завіти йти за Ісусом Христом і служити своїм ближнім.

Зараз у Аризоні проживає приблизно 375 тис. членів Церкви. Історія святих останніх днів у південно-східній частині шт. Аризона і південно західної частини шт. Нью-Мексико починається в 1840-х роках, коли члени Мормонського батальйону у складі армії США пройшли цей регіон на шляху до Сан-Дієго. Це був один з найдовших воєнних переходів в історії. Понад 130 років тому, в 1879 р., група з 28 святих останніх днів залишила своє поселення в місці, яке зараз називається Шоу-Лоу, шт. Аризона, щоб оселитися в Гіла-Веллей. Після цього в 1883 р. Президент Церкви ДжонТейлор організував кіл Сент-Джозеф. Одним з найвидатніших членів колу Сент-Джозеф був Спесер В. Кімбол, який став Президентом Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів у 1973 р. і служив на цій посаді до своєї смерті в 1985 р.