Храм у Себу, Філіппіни, відкрито для публічного огляду

Храм у Себу, Філіппіни, відкрито для публічного огляду

Ceбу, Філіппіни Усі бажаючі запрошуються оглянути щойно збудований храм Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів у Себу, Філіппіни. Це перший храм на о. Вісаяс і другий храм у країні.

Перше Президентство Церкви оголосило, що дні відкритих дверей розпочнуться у п’ятницю, 21 травня 2010 року, і триватимуть до суботи, 5 червня 2010 року за винятком неділь. Екскурсії будуть проводитися по понеділках з 9:00 до 17:00, а з вівторка по суботу з 9:00 до 20:00.

Після днів відкритих дверей храм буде офіційно освячено в неділю, 13 червня 2010 року. Для членів Церкви, які живуть у тому регіоні, буде проведено три сесії освячення.

Храм у Себу є 133 храмом Церкви у світі й другим на Філіппінах. Манільський Філіппінський храм було збудовано й освячено у вересні 1984 року. Храм у Себу служитиме для 200 тис. членів Церкви, які живуть на островах Вісаяс і Міндано.

Перше Президентство Церкви оголосило про будівництво храму 18 квітня 2006 року. Старійшини Даллін Х. Оукс і Квентін Л. Кук, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів, головували на церемонії початку будівництва, яка відбулася 14 листопада 2007 року. Старійшина Оукс був головуючим генеральним авторитетом Церкви на Філіппінах з серпня 2002 року по 2004 рік.

Зовнішні стіни храму облицьовані сірим гранітом з Китаю. У внутрішніх приміщеннях використовувався камінь з Італії та Греції. Шпиль здіймається на висоту 140 футів. На його вершині знаходиться позолочена статуя ангела Моронія, який вшановується членами Церкви за визначну роль у Відновленні євангелії Ісуса Христа.

Храми святих останніх днів відрізняються від будинків зборів або каплиць на Філіппінах, де члени Церкви збираються в неділю на службу поклоніння. Храм – це «дім Господа», де вчення Христа стверджується в обрядах укладання шлюбу, хрищення та інших, які об’єднують сім’ї на вічність. У храмах члени Церкви більше дізнаються про мету життя і укладають завіт наслідувати Ісуса Христа й служити ближнім.

Офіційно Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів було засновано на Філіппінах у 1961 році, і вона швидко зростала. Перша місія Церкви в Себу була організована в 1974 році. Сьогодні на архіпелазі нараховується приблизно 650 тис. членів Церкви.