Як брати з Кворуму Дванадцятьох вивчають Писання?

Як брати з Кворуму Дванадцятьох вивчають Писання?

Коли я став членом Кворуму дванадцятьох апостолів, старійшина Річард Скот запропонував мені придбати недорогий комплект Писань і відмічати натхненні думки та одкровення, які я отримуватиму у новому покликанні. Я так і зробив. Та разом  з тим я пішов трохи далі. Я запитав у Небесного Батька, що Він хоче щоб я робив як апостол. Я записав Його відповіді. Потім я надрукував, закодував різними кольорами і прикріпив ці відповіді на мої Писання.

Наприклад, перша була: «Я повинен бути свідком того, що Христос — це Син Бога». Потім я читав Писання у пошуках ідей щодо того, як же досягнути цієї цілі. Щоразу як я знаходив щось, то відмічав його голубим кольором. Невдовзі в мене був власний тематичний путівник того, що, на мою думку, Господь хотів від мене. Я багато чому навчився в цьому процесі.

Саме звернення до Писань у прагненні дізнатися, що робити, має найбільше значення. Господь може нас навчати. Коли в нашому житті виникає кризова ситуація, як наприклад втрата дитини чи супутника, ми повинні звертатися за допомогою до Писань. Саме там нам вдасться знайти відповіді. Здається, Господь зумів передбачити усі наші проблеми та потреби, тому помістив у Писання вказівки, які допоможуть, якщо ми їх шукатимемо.