Ярмарок здоров’я

Ярмарок здоров’я

«Не бійтеся творити добро,... бо що ви посієте, те саме й пожнете: отже, якщо посієте добро, ви й пожнете добро. ...Отже, не бійся, черідко мала; творіть добро» (УЗ 6:33-34)

Сьогодні мало хто з членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів не чув про ляльковий театр «Ярмарок здоров'я», який упродовж останніх 10 років завойовує все більше глядацьких симпатій в Україні.

«Ярмарок здоров’я» - це кілька коротких лялькових вистав про здоровий спосіб життя, в яких ідеться про шкідливий вплив тютюну, алкоголю та наркотиків. Ці вистави цікаві не лише дітям, але змушують замислюватися й дорослих. Вистави призначені для показу в громадських закладах, таких як бібліотеки, лікарні.

Вже двічі місцеві засоби масової інформації подавали матеріали про ці вистави. Подружня місіонерська пара гуманітарного служіння, яка керує діяльністю цього театру в Донецькій області, давала інтерв'ю про цей проект. На сайті міської бібліотеки міста Костянтинівка (http://www.konstlib.net/node/1235 ) була розміщена стаття про виставу лялькового театру «Ярмарок здоров'я». Запрошень є досить багато, що свідчить про зростаючу популярність лялькового театру. За останні два місяці разом з місіонерами більш активну участь в роботі театру беруть місцеві члени Церкви.