Різдвяне служіння Воскресеньського приходу

Різдвяне служіння Воскресеньського приходу

Наприкінці грудня в м. Києві відбулися служіння для діток з малозабезпечених багатодітних сімей та сім’ям, які виховують діток з вадами ДЦП. Ініціатором свята була Галина Литвинюк, представник по зв’язкам з громадськістю Воскресеньського приходу та голова Деснянської районної організації Товариства Червоного Хреста Романюк Валентина.

За мету поставили влаштувати таке свято, яке б надовго запам’яталось діткам та подарувати дітям з вадами та їх батькам справжнє свято та Дух Різдва. Це стало можливим завдяки безкорисливому, сповненому любові та доброти служінню багатьох людей. Любов до дітей відчувалась кожної миті, в кожній складовій цього чудового свята.

Свято для малозабезпечених сімей відбулось 17 грудня у приміщенні Товариства Червоного Хреста. Під час свята діти просто випромінювали радість і любов, грали в ігри, співали пісні, водили хороводи, просто спілкувалися з новими друзями. Одна дівчинка навіть прочитала молитву. Щастя дітей розділили їх батьки. Море радості було в їх очах.

Особливим подарунком в цей день стала фотосесія діток з батьками, а потім всі отримали фото на спогад. Щира подяка всім, завдяки кому це свято відбулось. Діти з малозабезпечених багатодітних сімей зрозуміли, що їх люблять, а це найцінніше в житті почуття.

Дітей з вадами ДЦП відвідували по домах. Цей захід пройшов під гаслом «Милосердя ніколи не минає». Встигли відвідати десять сімей. Всі вони дуже раділи гостям, зустрічали тепло та привітно. Одна сім’я запам’яталась найбільше - це сім’я Ткаченко Тетяни, що піклується про трійняток – Анну, Марію та Олену, які мають вади ДЦП. Кожна сім’я, яку відвідали, - особлива по-своєму, всі вони заслуговують на щастя.

Велика подяка всім тим хто був причетний до цього служіння: президенту Товариства Допомоги Воскресенського приходу Валентині Мусінко, Катерині Калашніковой, що допомагали з організацією; фотографам Меметової Ельвірі та Овчару Вадиму, що забезпечили служіння «фотоспогадами» та транспортом; меценату, що, побажав залишитись невідомим, який забезпечив проект солодкими подарунками; братам та сестрам Воскресенському приходу, які на це служіння зібрали іграшки.