Інтернет-магазин Церкви

Інтернет-магазин Церкви

З 1 травня 2011 р. у новому Інтернет-магазині Церкви розширюється асортимент церковних матеріалів. Завдяки цьому у всесвітніх масштабах за принципом самообслуговування відкриється безпосередній доступ до матеріалів, що містять євангельські вчення, та послуг за доступними цінами, щоб допомагати зміцнювати провідників і членів Церкви по всьому світу.

Інтернет-магазин розташований за адресою store.lds.org

Новий асортимент розроблено так, щоб допомогти батькам створювати праведні сім’ї, радам колів і приходів - зміцнювати сім’ї і коли Сіону та допомагати усім, хто шукає істини й праведності.

В асортименті Інтернет-магазину будуть представлені матеріали для вивчення євангелії (Писання, місіонерські матеріали та журнали); музичні твори, медіа та витвори мистецтва; вбрання (храмовий одяг, церемоніальне вбрання та аксесуари); крім того, навчальні посібники та інші навчальні матеріали.

Авторизація в Інтернет-магазині:

Для купівлі більшості товарів з асортименту Інтернет-магазину від вас не вимагатиметься авторизація. Однак для придбання священного вбрання і адміністративних матеріалів буде потрібно здійснити авторизацію за допомогою Аккаунту СОД.

Як мені створити Аккаунт СОД?

  • Зайдіть на сайт store.lds.org і клацніть на посиланні “Sign in” [Увійти], розташованому у верхній частині сторінки.
  • Клацніть на кнопці “Register” [Зареєструватися], щоб створити Аккаунт СОД.

Спочатку веб-сайт буде доступний російською, англійською, французькою, німецькою, італійською та іспанською мовами.