Дитяче свято

Дитяче свято

“Я - будівничий, я - будівничий...” -лунав з великого залу Калінінського дому зборів радісний дитячий спів вступного гімну. Адже саме тут юні послідовники Христа зібралися разом 5 вересня 2009 року на щорічне дитяче свято Початкового товариства Донецького округу. Увійшовши в зал, усі учасники заходу могли відразу ж помітити плакат: “Безкорисливе служіння - ключ до щастя”. Ці слова були відображенням теми й мети, поставленої на цей день.

Усі витупи почалися з розповіді про казкового Буратіно, який знайшов свій ключ до щастя, допомагаючи друзям. Потім дітвора Петровського, Макиївського і Обєднаного приходів ділилися своїми театралізованими уроками про служіння в давнину. З їхньою допомогою знову ожили добрий самарянин, який перев’язав рани і посадив пораненого перехожого на свого віслюка; смілива Естер, яка була готова пожертвувати своїм становищем при дворі й життям заради спасіння ізраїльського народу; мужній Аммон, син Мосії, який зібрав стада овець царя Ламонія. Кожен з дітей зміг навчитися бути добрим і служити іншим за прикладом улюблених героїв, що жили в Єрусалимі, Персії і землі Ізмаїла в давні часи.

А в кінці дорослі показали свій театралізований урок. Діти ще раз змогли побачити, що навіть найпростіша допомога мамі приносить радість, дає можливість послужити й виявити чуйність та робить сім’ю міцнішою. Увага і турбота є виявом любові до ближніх.

Дітям також захотілося показати на ділі, як вони можуть служити. Після цікавих уроків діти розділилися на невеликі групи і дружно служили Калінінському приходу - прибирали приміщення, готуючи його до богослужіння. Усіх об’єднувало почуття радості, дружна робота в команді й веселі жовті та сині фартушки з написом: “Я ♥ служити”. Під час прибирання хотілося наспівувати слова вивченого того ж дня гімну: “Коли всім помагаєм, то співаєм пісні”.Хтось набирав воду в відра, хтось протирав плінтуси, хтось прибирав сходи - всі, навіть наймолодші учасники заходу змогли послужити того дня Господу і отримати в нагороду смачне пригощення.

Після заходу діти й дорослі мали нагоду пограти й поділитися своїми враженнями про свято.

“Ідея провести свято виникла в минулому році. Ми хотіли навчити наших дітей служити, щоб вони здобули цей головний ключ до щастя. Діти з радістю служили одне одному. На мою думку, свято вдалося. Воно принесло нові знання і радість. Найголовніша оцінка заходу - це оцінка дітей, а їм, як вони сказали, свято сподобалося” - сестра Маргарита Бондарчук, президент Початкового товариства Донецького округу.

“Мені сподобалося свято. Ми виступали, вивчали гімн, але понад усе мені сподобалося служити. Ми прибирали дім зборів. Я завжди готова служити, всім допомагати” - Цуканова Женя, 6 років, Об’єднаний прихід.

“Служіть один одному, кожен тим даром, якого отримав, як доморядники всілякої Божої благодаті. Коли хто говорить, говори, як Божі слова. Коли хто служить, то служи, як від сили, яку дає Бог, щоб Бог прославлявся в усьому Ісусом Христом, що Йому слава та влада на віки вічні, амінь” - 1 Петра 4:10-11.