Докладна інформація стосовно 12-го Міжнародного мистецького конкурсу

Докладна інформація стосовно 12-го Міжнародного мистецького конкурсу

Цілі

Цілі цього міжнародного конкурсу, який судитиме журі, та виставки наступні: (1) заохочувати Святих останніх днів до створення чудових витворів мистецтва; (2) продемонструвати широту та розмаїття мистецьких творів, зроблених Святими останніх днів у різних стилях, за допомогою різноманітних художніх технік, матеріалів і звуків; і (3) розширити колекцію мистецьких творів Музею історії Церкви шляхом придбання тих, які удостоїлися нагороди.

Тема

Тема 12-го міжнародного мистецького конкурсу “Всі є однаковими для Бога”.

Тема пов’язана з віршем 2 Нефій 26:33, в якому сказано: “[Господь] робить те, що добре серед дітей людських; і Він не робить нічого такого, що б не було ясним для дітей людських; і Він запрошує їх усіх прийти до Нього і скуштувати від Його доброти; і Він ні від кого не відмовляється, хто приходить до Нього, від чорного і білого, звʼязаного і вільного, чоловічої статі і жіночої; і Він памʼятає язичника; і всі є однаковими для Бога, що Юдей, і що Іновірець”.

Ключові дати

 • Дати подання мистецьких робіт: 1 лютого–1 червня 2021 року
 • Очікувані дати проведення виставки: березень–жовтень 2022 року

Вимоги до учасників і загальні правила

 • Конкурс відкритий для всіх членів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів старших 18 років (члену Церкви має виповнитися  18 років на останній день подання робіт).
 • Кожен митець може надіслати лише одну роботу.
 • Мистецька робота має бути виконана після 2018 року та до остаточного терміну подання роботи.
 • Музей прихильно ставиться до розмаїття національних та художніх традицій, стилів та мистецької техніки. Техніки можуть включати живопис, малюнок, фотографії, гравюру, скульптуру, мистецькі вироби з текстилю, скла, глини, кераміки, дерева, шкіри, каменю, металу, традиційні та національні мистецькі вироби, змішані мистецькі техніки, поєднання багатьох технік, відео, кіно тощо. На конкурс не приймаються поезія, сценічне мистецтво і музичні твори.
 • Найдовша сторона мистецької роботи не повинна перевищувати 1,83 м, включно з рамою.
 • Мистецька робота не повинна важити більше 136 кг разом з рамою.
 • Обрана для другого туру робота має прибути до музею готовою для демонстрації. Музей не бере на себе відповідальності за обрамлення творів мистецтва, або прикріплення до них підвісних чи монтажних механізмів.

Процес оцінювання

 • Будуть обрані п’ять членів журі з різних регіонів Сполучених Штатів і/або світу, до складу яких входитимуть представники з різноманітними художньою освітою та кваліфікацією.
 • Для кожного конкурсу обирається новий склад журі, щоб уникнути будь-яких проявів фаворитизму.
 • Голова журі надасть членам журі настанови та критерії оцінювання і буде проводити всі оцінювальні процедури, щоб захистити добре ім’я і репутацію конкурсу. Голосувати він не буде.
 • Є два тури оцінювання. В першому турі журі оцінюватиме кожну роботу з цифрових зображень чи фотографій та пояснень автора, щоб визначити, які мистецькі твори перейдуть у другий тур. Під час другого туру мистецькі твори розглядаються в їхньому дійсному матеріальному вигляді. Журі визначить, які з них будуть відібрані для виставки.

Критерії оцінювання

Члени журі оцінюють мистецьку роботу за трьома критеріями:

 • Висвітлення теми: Мистецький твір успішно відображає тематику святих останніх днів, відповідає темі конкурсу і супроводжується переконливим поясненням автора. Точка зору унікальна і широка. Мистецька робота поглиблює розуміння теми глядачем.
 • Інновація: Мистецький твір відзначається креативністю чи оригінальністю з точки зору ідеї, техніки виконання і національного контексту. Робота відображає унікальність певної культури, позицію автора та новаторське мислення. Почерк автора є унікальним, винятковим і доречним. Загалом, відчувається, що робота перевершує інші роботи своєю самобутністю і стилем. 
 • Художні заслуги: Мистецький твір має досконале художнє і технічне виконання у вибраному стилі. Зовнішні художні елементи високої якості, якщо судити з точки зору вибраної техніки виконання. Матеріал і спосіб виконання роботи гармонійно поєднуються, щоб ефективно передати задум.

Нагороди

 • Придбання роботи з метою поповнення колекції музею. Вони будуть обрані за нормативами, встановленими Відділом історії Церкви, та погоджені з фахівцями з придбання творів мистецтва та за підтримки фахівців з Музею історії Церкви та Відділу історії Церкви. Мистецькі твори, які будуть придбані, не можуть бути відзначені нагородою “За заслуги”.
 • Нагорода “За заслуги” присуджується членами журі (по 2 на одного члена журі), щоб віддати належне художній досконалості серед робіт, представлених на конкурс. Переможці нагороди “За заслуги” отримують встановлену грошову винагороду в сумі 500 дол. США.
 • Нагорода “Глядацьких симпатій” визначається після закінчення виставки за результатами внутрішнього голосування відвідувачів музею. П’ять переможців, які отримали найбільшу кількість голосів отримують встановлену грошову винагороду в сумі 500 дол. США. Усі роботи заслуговують на нагороду “Глядацьких симпатій” незалежно від інших отриманих нагород.

Як взяти участь

Щоб подати заяву для участі в конкурсі, будь ласка, виконайте наступні настанови, вказані нижче. Всі документи мають бути подані до 1 червня 2021 р.

 1. Надішліть цей бланк з вашою особистою інформацією, біографією митця та описом витвору мистецтва.
 2. Після того, як ви відправите заповнений бланк, ви отримаєте електронний лист з інструкціями додати зображення вашого витвору мистецтва до вашого пакета документів. Ваші документи не буде розглянуто, доки ви не виконаєте цей крок.