181-а генеральна конференція Церкви

181-а генеральна конференція Церкви

2 і 3 квітня в конференц-центрі у Солт-Лек-Сіті, шт. Юта, США, відбудеться 181-а річна генеральна конференція Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів.

Упродовж 2-х днів члени Церкви по всьому світу збиратимуться в різних місцях, щоб почути пораду провідників Церкви, у тому числі Президента Томаса С. Монсона й кожного члена Кворуму Дванадцятьох Апостолів, а також інших генеральних авторитетів та провідників допоміжних організацій Церкви.

Як я можу дивитися генеральну конференцію?

Є багато способів. Кожна піврічна конференція транслюється по всьому світу. Її можуть слухати всі бажаючі.

Завдяки багатьом місцевим кабельним та радіостанціям конференцію можна дивитися й слухати вдома. Зайдіть на сайт www.bonneville.info, щоб дізнатися інформацію щодо трансляції.

Вебсайт byu.tv також здійснює пряму трансляцію конференції.

Пряма трансляція, а також архівний відеозапис також доступний на LDS Broadcastingwebsite.

2 і 3 квітня церковний он-лайн канал Mormon Channel буде здійснювати пряму трансляцію суботніх та недільних ранкових та післяобідніх сесій.

В залежності від того, де ви живете і якою мовою розмовляєте, невдовзі після конференції ви зможете мати аудіо- чи відеозапис конференції або читати виступи конференції вашою рідною мовою на церковному веб-сайті general conference website.

Через чотири години після закінчення сесії конференції аудіо файли тієї сесії будуть доступні більш, ніж 70 мовами. Більш докладну інформація щодо того, коли будуть доступні матеріали конференції, можна знайти в он-лайні

Як я можу відвідати генеральну конференцію?

Дух генеральної конференції можна відчувати по всьому світу там, де святі збираються послухати слова живих пророків у будинках зборів та вдома. Однак мешканці Солт-Лейк-Сіті можуть придбати безкоштовні квитки, щоб відвідати конфренц-центр.

Мешканці США і Канади можуть отримати квитки безпосередньо у провідників Церкви. Президентства колів отримують квитки й розподіляють їх у той спосіб, який є найбільш прийнятним у їхніх підрозділах.

Гостям з інших країн, які бажають відвідати конференцію, не потрібно замовляти квитки заздалегідь. Починаючи з 28 березня 2011 року й упродовж усієї генеральної конференції вони можуть отримати квитки в касі конференц-центру, яка знаходиться біля 5-го входу. Гостям з інших країн потрібно буде показати паспорт або форму І-94, щоб отримати квитки.

Указане на квитках місце в конференц-центрі буде зберігатися за власником квитка до 30 хвилин до початку сесії. Упродовж останніх 30 хвилин перед початком сесії місця нададуться тим, хто стоїть у черзі. Двері відчиняються за 90 хвилин перед початком кожної сесії. Дозволяється вхід особам від 8 років.

Що я побачу?

Конференц-центр було побудовано навесні 2000 року й з того часу в ньому проводилася кожна сесія генеральної конференції, крім однієї. Будівля площею 139400 квадратних метрів, що займає три поверхи вміщує 21 тис. чоловік.

Всесвітньо відомий Мормонський хор Скинії та Оркестр Храмової площі здійснює музичний супровід під час конференції. Хору, який складається з 360 співаків, акомпанують на органі, який нараховує 7667 труб.

Генеральна конференція - будете ви її дивитися в конференц-центрі, чи в домі зборів, або читати в церковних журналах - це нагода для членів Церкви та інших людей по всьому світу слухати пророків і апостолів, а також навчатися і зміцнювати своє свідчення.