5 підказок, як знайти своє кохання у 2019 році

5 підказок, як знайти своє кохання у 2019 році

Ось і настав новий рік, і разом з ним приходить нова надія, яка спонукає багатьох з нас з ентузіазмом ставити цілі, одна з яких, найчастіше, — знайти своє кохання. Протягом семи останніх років я працюю консультантом з пошуку подружжя, і мені доводилось бачити історії надзвичайного успіху. Тому я ділюся моїми п’ятьма найкращими підказками, які допоможуть вам вже в цьому році реально знайти справжнє, надійне кохання.

Дійте. Багато неодружених відчувають, що не задоволені наявними можливостями для проведення побачень. Втім, вони відкидають більшість надійних способів знайти хороші кандидатури, стверджуючи, що їм не подобаються заходи для неодружених, що вони не в захваті від приходів для неодруженої молоді чи неодружених дорослих, що вони мають сумніви щодо побачень он-лайн і з відразою ставляться до думки, щоб їх підштовхували до цього друзі або рідні. Тому залишається можливість зустріти когось хіба що випадково, за волею долі або, як дехто часто невірно вважає, завдяки божественному втручанню. Подібно до того, як місіонери не сидять вдома, чекаючи, що навернені самі приходитимуть до них, Господь очікує від нас, щоб ми виконували нашу частину завдання щодо побачень і шлюбу, навіть якщо цей процес не завжди зручний.

Будьте чесними з собою. Хоча у багатьох неодружених є перелік якостей і рис, які б вони хотіли бачити у своєму подружжі, не всі стараються розвинути ці якості у собі. І хоча було б чудово, якби ми всім подобалися, реальність у цьому смертному світі полягає в тому, що фізична привабливість не є найважливішою для більшості людей, коли йдеться про побачення та шлюб. Знаючи про це, буде мудрим визначити через аналіз та відгуки, чи є ви гарною парою для такої людини, яку ви стараєтеся знайти. Якщо ні, тоді що ви  можете і хочете змінити або чи можете ви змінити свої очікування, щоб знайти собі більш реальну пару?

Розпізнавайте вплив Духа і дії супротивника. Ви, віддані святі останніх днів, скоріш за все не підете на порушення завітів, через яке унеможливиться вічний шлюб, тому супротивник докладає зусиль, щоб викликати страх, сумніви і сум’яття, аби не дати вам досягнути здійснення ваших праведних бажань. Коли з’являються ці прояви імли темряви, розпізнавайте їх, усвідомлюйте чим вони є і знайте, що кращі дні ще попереду. Підготуйте план, як ви будете діяти у важкі часи і допомагатимете собі самому.

Негативні почуття, такі, як сумніви в самому собі, нервозність або песимізм часто сприймаються так, ніби це Дух застерігає нас припинити стосунки або не ходити на побачення з кимось. Хоча існують обставини, коли це дійсно може бути так, найчастіше, коли Дух промовляє до нас, ми відчуваємо спокій у своєму серці.

Процес отримання особистого одкровення для себе є таким: слід обміркувати питання у своєму розумі, прийняти рішення, виходячи з наявної інформації, а потім запитати у Господа, чи наше рішення правильне (див. УЗ 9:8). У такий спосіб ми можемо навчитися довіряти Йому і собі під час прийняття найважливіших рішень у нашому житті, зокрема щодо вічного шлюбу.

Будьте впевненими і сприйнятливими. Однією з найбажаніших рис, якої прагнуть і чоловіки, і жінки, є впевненість. Щоб бути сприйнятливими, потрібно мати впевненість і сміливість, і коли ми відверті з кимось, ми довіряємо, й це може вести до щирих стосунків, а вони здебільшого лежать в основі романтичної закоханості. Дійсно, більшість людей погоджуються з тим, що, якими б фізично привабливими вони спочатку не були для когось, це почуття стає сильнішим або слабшає відповідно до того, наскільки сильно вони відчувають емоційний зв'язок у міру налагодження стосунків.

Щоб досягти і зв'язку, і сприйнятливості, важливо навчитися, як ділитися тим, про що ви думаєте, що відчуваєте і чого потребуєте так, щоб це відповідало стадії ваших стосунків. Це не означає ділитися всіма вашими секретами чи виливати всю вашу душу на першому ж побаченні. Важливо опанувати мистецтво знати: чим ділитися, коли і з ким, щоб утворився такий вид зв’язку, завдяки якому стосунки поглиблюватимуться.

Дайте іскорці шанс. Багато чоловіків і жінок сподіваються відчути неймовірну закоханість на першому ж побаченні або до того, як вони навіть кудись з кимось підуть. Для чоловіків і жінок є дуже типовим не відчувати якихось сильних почуттів на першому побаченні (або й на кількох наступних). Я заохочувала безліч пар продовжувати ходити на побачення, доки не відчуватиметься, що є несумісність з іншою людиною. Багато з таких пар тривалий час ходили на побачення або одружилися і дуже закохані одне в одного. Очікувати, що відразу відчуєш, як спалахне іскорка, часто нереально. Справжній зв'язок і почуття напрацьовуються з часом завдяки зусиллям і жертвам.

Тож скористайтеся цим новим підходом до побачень у 2019 році й застосовуйте ці підказки, щоб знайти вашу вічну половинку. Хай 2019 рік принесе вам більше радості й побачень!