Як я виконую заклик #СлухайЙого: старійшина Рональд А. Разбанд

Я пізнав через одкровення, завдяки цьому уривку з Писань, що Господь хоче, аби я поїхав саме туди. Я дуже сильно відчував, що найкраще чую Духа Господнього у своєму житті, коли читаю Писання і дію за спонуканнями Святого Духа. У додатку “Євангельська бібліотека” в мене є розділ “Мої одкровення з Писань”. Подія, про яку я розповім, сталася, коли мені було 19 років. 

Я … з нетерпінням чекав покликання на місію. Мій тато відслужив на місії в Німеччині, мій брат відслужив на місії в Німеччині. Я хотів поїхати на місію в Німеччину. Я пішов до поштової скриньки і … там був лист від Президента Церкви. “Старійшина Рональд А. Разбанд, цим ви покликаєтеся служити місіонером у місії Східних штатів, офіс якої знаходиться у місті Нью-Йорк, штат Нью-Йорк”. “Ні! Ні! Я ж мав би вирушити до Німеччини!” І я засмутився й відчув розчарування. І я сказав: “Мені краще змінити своє ставлення до цього”. Тож я пішов до себе в спальню і взяв в руки Учення і Завіти. Я відкрив цю книгу і почав читати. Я хотів би поділитися з вами словами з двох віршів з розділу 100. 100-й розділ, вірш 3.

“Слухайте і знайте, у Мене є багато людей у цьому місці, у краях навколишніх; і широкі двері буде відкрито у краях навколишніх на цій східній землі. Отже Я, Господь, дозволив вам прийти в це місце; бо це було доцільним Мені для спасіння душ”.

Мене щойно було покликано в місію Східних штатів, і тут Господь каже: “Я покликав тебе до цієї східної землі”. І моє ставлення до того, що мене не покликали служити місіонером в Німеччину, а покликали у Східні штати в місто Нью-Йорк, швидко змінилося. Я пізнав через одкровення, завдяки цьому уривку з Писань, що Господь хоче, аби я поїхав саме туди.