BYU-Pathway Worldwide відкриває прямий шлях до самозабезпечення й освіти у Східній Європі

BYU-Pathway Worldwide відкриває прямий шлях до самозабезпечення й освіти у Східній Європі

Багато членів Церкви Східноєвропейської території не мають університетського ступеню. Чому? Через надто високу вартість навчання, брак впевненості або відсутність доступу до якісної вищої освіти. За допомогою BYU-Pathway Worldwide кожен може отримати доступ до вищої освіти — прямо у себе вдома.

Президент Нельсон зауважив, що BYU-Pathway Worldwide — “це іноваційний підхід до навчання, унікальний для Церковної системи освіти і для світу”¹. Місія BYU-Pathway Worldwide — сприяти розвитку учнів Ісуса Христа шляхом зміцнення самозабезпечення і наміру студентів просуватися шляхом завітів. Також учасникам різних вікових категорій буде надана можливість брати участь у заняттях інституту релігії.

Звертаючись до студентів зі 150 країн світу, які однаковою мірою долають різні випробування під час пандемії, президент Баллард запевнив своїх слухачів, що їхнє рішення отримати освіту є “дуже важливим”.

“Зараз ви робите внесок у вічність, що чекає попереду. Я закликаю вас завершити цей початий вами шлях освіти — з якими б труднощами ви не зустрічалися”².

Що пропонує BYU-Pathway?

BYU-Pathway Worldwide відкриває шлях до отримання університетського ступеню, який має під собою духовну основу; навчання проходить повністю онлайн і є доступним за вартістю. Можливість зареєструватися відкрита усім членам і друзям Церкви.

BYU-Pathway Worldwide відкриває прямий шлях до самозабезпечення й освіти у Східній Європі

Студенти починають навчання з PathwayConnect — однорічної онлайн програми зі зниженою вартістю, яка готує студентів до початку навчання за однією з понад 40 освітніх програм, за якими можна отримати сертифікат чи диплом в УБЯ-Айдахо та Ensign College, і все це повністю онлайн³.

Крім цього усі колишні місіонери, які служили на місії протягом п’яти останніх років, отримують автоматичну знижку у 25% на вартість навчання на PathwayConnect. Це включає і місіонерів, які, можливо, недавно повернулися додому передчасно через пандемію COVID-19. Також у вашій країні можуть бути доступні додаткові стипендії для всіх членів Церкви.

Оскільки програми BYU-Pathway проводяться повністю онлайн, вам не потрібно буде приїжджати в кампус університету. Студенти майже з усіх куточків світу можуть брати участь у BYU-Pathway через віртуальні збори PathwayConnect. Реєстрація на наступний семестр постійно відкрита. Зайдіть на byupathway.org щоб дізнатися більше, і почніть свій шлях вже сьогодні.

Яніс Блумс: “Роками я сподівався знайти можливість продовжити своє навчання й отримати вищу освіту, але не очікував, що така можливість прийде з боку Церкви. Не довго думаючи, я вирішив приєднатися, щойно програма BYU-Pathway з’явилася”. “BYU-Pathway дала саме те, що було мені потрібно на цьому етапі мого життя — початок, який відкрив двері до чогось нового і давно омріяного. Хоча навчання і важко поєднувати з роботою і сімейними обов’язками, навчання в BYU-Pathway варте того”, — сказав він.

Владислав Горностаєв: “Я щодня використовую отримані мною знання. Мені дуже подобалося те, що кожний вивчений предмет базується на вічних євангельських принципах. … Рішення навчатися на BYU Pathway) благословило моє життя, і здобуті мною знання і надалі благословляють мене і мою сім’ю”.


¹ PRESIDENT RUSSELL M. NELSON, “Inaugural Remarks”, BYU-Pathway Worldwide Inauguration, Nov. 16, 2017.

² Президент М. Рассел Баллард виступає перед студентами BYU-Pathway Worldwide під час духовного вечора, який транслювався 9 лютого 2021 року.

³ Програми BYU-Pathway викладаються лише англійською. Особи, які не дуже добре нею володіють, можуть зареєструватися в EnglishConnect—програмі, яку пропонує Церква, щоб допомогти людям опанувати навички англійської мови в атмосфері дружньої підтримки і віри, і яка готує студентів до навчання в університеті — зокрема на PathwayConnect.