Ділитися посланням про Відновлення євангелії Спасителя

Ділитися посланням про Відновлення євангелії Спасителя

Коли я виступав під час останньої жовтневої генеральної конференції, я визначив 2020 рік як 200-ту річницю святкування того, коли Бог Батько та Його Улюблений Син, Ісус Христос, явилися Джозефу Сміту у видінні. Ця надзвичайна подія в історії людства стала початком Відновлення євангелії Господа — Відновлення, що продовжує відбуватися і сьогодні. Наскільки ж ми благословенні жити у світлі цього видіння! З цим видінням прийшло нове розуміння про природу Бога, нашого Батька, та Його Сина, Ісуса Христа.

Бог любить усіх Своїх дітей і має план для кожного з нас. Так само, як Він почув молитву Джозефа у 1820 році, Він чує вас та прагне розмовляти з вами через Духа. Небесний Батько хоче, щоб ви зверталися до Нього. Ви нам потрібні. Це буде важливий рік. Ми запрошуємо вас брати активну участь у тому, щоб ділитися посланням про неперервне відновлення євангелії Спасителя. Незабаром ми більше розкажемо про це, але вже сьогодні ви можете почати діяти відповідно до запрошення, яке я дав вам на останній генеральній конференції, зануритися у славетне світло Відновлення.

Ми запрошуємо вас активно ділитися посланням про неперервне відновлення євангелії Спасителя. Як це робити? Ви можете почати вашу підготовку, заново прочитавши розповідь Джозефа Сміта про Перше видіння, записану в книзі “Дорогоцінна Перлина”. Або обміркувати важливі запитання, на кшталт таких: “Наскільки іншим було б моє життя, якби моє знання, здобуте з Книги Мормона, раптом забрали у мене?” або “Як події, які послідували за Першим видінням, змінили мене і моїх рідних?”

Виберіть свої власні запитання. Розробіть свій власний план. Дійте відповідно до будь-якого з цих запрошень, аби підготувати себе ділитися важливими посланнями про неперервне Відновлення. Якщо у цих своїх намаганнях ви шукатимете Ісуса Христа, Бог підготує вас для отримання подальшого світла. Ваша особиста підготовка допоможе, щоб квітнева генеральна конференція стала для вас не лише пам’ятною, а й незабутньою. Зараз час діяти. Це важливий момент в історії Церкви, і ваша роль у ньому дуже важлива.

Я свідчу, що Ісус Христом живе. Він керує цією Церквою сьогодні. Бог довіряє нам, всім нам, грати важливу роль у відновленні Його євангелії.