Новорічні традиції

Новорічні традиції
D0 A1 D1 D1 D0 B5 D0 BD D1 C - D0 D0 B4 D0 B5 D1 D0 B4 D0 BB D1 F D1 D1 D0 BE D0 BA D1

Пісня: оберіть традиційну у вашій країні або у вашій сім’ї новорічну пісню

02-01.jpg

Завдання

Запитайте дітей, чи їм подобається святкувати Новий Рік і чому. Попросіть їх поділитися своїми улюбленими новорічними спогадами. Якщо це можливо, покажіть фотографії минулих святкувань у вашій родині. Батьки можуть поділитися традиціями, які існували у їхніх родинах, коли вони були дітьми і показати новорічні фотографії з їхнього дитинства.

Поясніть, що люди у всьому світі люблять проводити новорічний день із сім’єю та друзями. Розкажіть дітям про деякі цікаві традиції святкування Нового року у різних частинах світу.

Розкажіть вашій родині, що одна з найпопулярніших традицій на початку нового року – це згадувати, що відбулося з вами протягом минулого року. Згадайте разом, які події відбулися у вашій сім’ї протягом минулого року. Заохотьте дітей намалювати деякі з найулюбленіших або найважливіших їхніх спогадів. Або зробіть разом колаж чи альбом з ваших сімейних фотографій. Повісьте їхні малюнки або колаж у видному місці або на ялинку.

Зауважте, що один з найкращих шляхів створити щасливі сімейні спогади – це дотримуватися сімейних традицій.

Розкажіть вашій родині, що початок нового року – це чудовий час для того, щоб почати деякі нові сімейні традиції. Обговоріть разом, що ви б хотіли робити у своїй сім’ї на постійній основі або що ви б хотіли продовжувати робити. Запишіть ваші рішення і поставте ціль дотримуватися цих традицій. Ви можете знайти ідеї для деяких сімейних традицій у плані основного уроку на цей тиждень.

Порада батькам

Порада батькам

Так само як важливо встановлювати якусь традицію, незалежно від того наскільки творчою чи надихаючою сама по собі має бути подія, батьки ніколи не повинні втрачати з поля зору дух, з яким захід проводиться. Як легко ми затьмарюємо красу будь-якої особливої події, коли ми дозволяємо примусу, злобі або нетерпінню проникати у неї. Якщо діти недосконалі, їжа приготована не найкращим чином, а прикраси на ялинку не зовсім такі, які ви собі уявляли, пам’ятайте, наскільки більш важливо те, що ви всі разом виконуєте цю чудову традицію. Просто наступного разу підготуйтеся трохи краще (Див. “Traditions Worth Keeping”, Ensign, March 1986). Старійшина Річард Л. Еванс радив: “О, батьки, ми благаємо вас створювати для ваших діточок гарні та щасливі спогади – не розпещувати чи надмірно балувати, не задовольняти все, що їм заманеться – але спогади любові, заохочення, миру та гармонії і щастя вдома – спогади, які будуть благословляти та підносити їхнє життя, де б вони не були, завжди й навіки” (Improvement Era, Dec. 1970, p. 128).

March
Improvement
Era

Пригощення: Мандариново-мигдалевий пиріг

Тісто:

Тісто
  • 1 1/4 склянки борошна
  • 1/3 склянки цукру
  • 1 ч. л. натертої цедри мандарина чи апельсина
  • 1/4 ч. л. солі
  • 8 ст. л. масла, холодного, порізаного на кубики
  • 1 жовток великого яйця (білок збережіть для начинки!)

Начинка:

Начинка
  • 1/2 склянки подрібненого мигдалю
  • 1/3 склянки цукру
  • 2 яйця
  • 1 білок з яйця
  • 1/2 склянки мандаринового соку (приблизно з 3 мандаринів) або апельсинового соку
  • Цедра з 3-х мандаринів (приблизно 3 ч. л.)
  • 100 г подрібненої плитки шоколаду

Інструкції:

Інструкції:

Змішайте інгредієнти для тіста. Викладіть тісто у круглу форму для пирогів, попроколюйте його виделкою і потім випікайте при температурі 200°C протягом 18-20 хвилин. Відставте. Зменшіть температуру до 190°C. Підсушіть мигдаль у духовці протягом 3-5 хвилин. Дайте охолонути. У комбайні змішайте мигдаль з 1/3 склянки цукру, продовжуйте, доки мигдаль не перемелеться. Додайте яйця, білок, мандариновий сік та цедру. Перемішуйте до однорідної маси. Розподіліть рівномірно крихти з половини плитки шоколаду на спеченому тісті. Потім залийте мандариновою начинкою. Випікайте пиріг при температурі 190°C 25–30 хвилин. Начинка має загуснути. Розтопіть залишок шоколаду та розбризкайте поверх пирога.

02-02.jpg