Небесний Батько відповідає на наші молитви

Небесний Батько відповідає на наші молитви
01-09 idea.png

Гімн:Моління щирі і святі” (Гімни, № 73)

01-09-01 img.jpg

Завдання

Почніть, прочитавши наступну цитату єпископа Х. Бурке Петерсона:

“Я хочу, щоб ви знали, що коли хтось із дітей Небесного Батька стає на коліна і звертається до Нього, Він слухає. Я знаю це настільки ж добре, як я знаю будь-що у цьому світі, — що Небесний Батько чує кожну молитву Своїх дітей. Я знаю, що наші молитви здіймаються небес. Незалежно від того, що ми могли зробити неправильно, Він слухає нас … Я також вірю, що Він відповідає нам. Я не вірю, що Він ігнорує Своїх дітей, коли вони звертаються до Нього” (“Prayer—Try Again”, Ensign, June 1981, p. 73).

Запитайте:

  • Як ви гадаєте, Небесний Батько чує молитви кожної людини?
  • Чому Він слухає навіть тих людей, хто припустився помилок? (Бо Він любить кожного. Ми всі — Його діти, і Він хоче допомогти нам).
  • Як ви думаєте, Небесний Батько чує ваші молитви?

Розкажіть вашій сім’ї наступну історію, попросіть їх уважно слухати і подумати, як її можна порівняти з молитвою:

“Був суботній ранок і тато був удома. Він приніс з офісу якусь роботу, щоб завершити її, та усамітнився в своєму кабінеті.

Незабаром до нього в кімнату зайшла, плачучи, його маленька донька. Хтось зламав її нову ляльку. Тато сказав їй не турбуватися, він поремонтує ляльку. Дівчинка подякувала своєму татові й швидко побігла назад гратися.

Наступним до нього зайшов його син. Він попросив у батька грошей на нову модель човника, щоб пускати його разом з друзями. Батько приділив час, аби пояснити хлопчику, що два дні тому той вже отримав свої кишенькові гроші, які призначаються для подібних покупок.

Потім зайшла його дочка-підліток. Їй хотілося нове плаття для наступних танців. Батько сказав, що їй потрібно буде почекати. Він сказав, що якщо вона відкладатиме все можливе сама, то він допоможе їй придбати нове плаття.

Опісля його роботу перервав син-підліток. Він виконував домашнє завдання і потребував допомоги у вирішенні задачі. Батько дав йому певні поради, але не вирішив задачу за нього. Через кілька хвилин син повернувся, щоб сказати: “Дякую за ідею, яку ти мені подав. Це допомогло!”

Зрештою зайшла наймолодша дитина. Батько подивився на хлопчика і з добротою запитав: “Що ти хочеш, синку?”

“Я нічого не хочу, — відповів хлопчик, обхопивши татову шию руками й поцілувавши його, — я просто хочу побути з тобою”.

Запитайте:

  • Чому, на вашу думку, діти зверталися до свого батька по допомогу?
  • З чого видно, що батько любив своїх дітей?
  • Як цю історію можна порівняти з молитвою?

Поясніть, що не всі батьки є завжди доступними як був батько в цій історії. Але наш Небесний Батько завжди слухає. Поясніть членам сім’ї, що вони можуть молитися Небесному Батькові завжди і з будь-якої причини. Він відповість їм.


Пригощення: Брауніз

180 г розтопленого масла
1½ склянки цукру
1,5 ч. ложки ванільного цукру
3 яйця
¾ склянки борошна
½ склянки какао
½ ч. ложки розпушувачу для тіста
½ ч. ложки солі
1 склянка крихт шоколаду (можна подрібнити плитку шоколаду)
1 склянка подрібнених горіхів

Змішайте інгредієнти і вилийте в посудину для випікання розміром 22х33 см. Випікайте при температурі 200°C протягом 2025 хв.

01-09 food img.jpg