Небесний Батько відповідає на наші молитви

Небесний Батько відповідає на наші молитви
01-09 idea.png

Пісня: “Діти всього світу” (Збірник дитячих пісень, с. 4)

01-09-02 img.jpg

Завдання

До уроку знайдіть п’ять чи шість повсякденних предметів, які видають характерний звук (свисток, губна гармошка, степлер, дзвіночок, дитяче брязкальце і т. і.). Покладіть всі ці предмети у велику сумку.

Почніть урок з наступних запитань:

  • З ким ми говоримо, коли молимося? (З нашим Небесним Батьком).
  • Як Небесний Батько може розпізнати, хто до Нього молиться, коли чує наші молитви?

Зіграйте в гру: “Здогадайся, що ти чуєш?”

Попросіть членів сім’ї закрити очі і почніть по одному брати із сумки предмети і видавати ними звуки. (Ви можете повернутися до сім’ї спиною і якомога краще прикривати предмет, щоб діти, які підглядатимуть, не побачили його). Після того, як звук прозвучить, поверніть предмет в сумку і дозвольте дітям відкрити очі. Потім запитайте їх, чи здогадалися вони по звуку, що то був за предмет. Скажіть їм правильну відповідь до того, як узяти в сумці наступний предмет.

Поясніть:

Іноді ми можемо розпізнати річ лише за звуком, який вона видає. Коли ми молимося, нам не треба перейматися звуком нашого голосу і чи почує нас Бог. Він знає хто молиться, оскільки Він знає і любить нас. Він знає наш голос і завжди відповість нам.

Свідчіть, що Небесний Батько чує ваші молитви і впізнає вас, коли Ви молитеся Йому. Заохочуйте членів вашої сім’ї розмовляти з Небесним Батьком якомога частіше.


Пригощення: Брауніз

Пригощення:

180 г розтопленого масла
1½ склянки цукру
1,5 ч. ложки ванільного цукру
3 яйця
¾ склянки борошна
½ склянки какао
½ ч. ложки розпушувачу для тіста
½ ч. ложки солі
1 склянка крихт шоколаду (можна подрібнити плитку шоколаду)
1 склянка подрібнених горіхів

Змішайте інгредієнти і вилийте в посудину для випікання розміром 22х33 см. Випікайте при температурі 200°C протягом 2025 хв.

01-09 food img.jpg