Отримання свідчення

Отримання свідчення
01-16 idea.png

Гімн: “Свідчення” (Гімни, № 70)

01-16-01 img.jpg

Завдання

Для цього уроку вам потрібно буде підготувати ілюстрацію із зображенням вогнища або ви можете поступово малювати все необхідне для нього, пояснюючи мету кожного предмета (можна попросити когось малювати те, що ви називаєте). Також, якщо це прийнятно, можна піти на вулицю і розвести вогонь.

Запитайте членів вашої сім’ї, чи намагалися вони колись розвести вогонь. Скажіть їм, що сьогодні ви будете порівнювати вогонь із свідченням.

Поясніть членам вашої сім’ї, що коли ми готуємося запалювати вогонь, то спершу готуємо місце, видаливши увесь сухий бур’ян. Він може швидко загорітися і згоріти, або вийти з-під контролю. Порівняйте це зі свідченням. Порівняйте бур’ян з гріхом, який дасть швидке почуття радості, але не триватиме довго і не грітиме, або ж він може швидко вийти з-під контролю.

Потім ми кладемо туди щось легкозаймисте (щось ворсисте), папір і т. і. Ці предмети представляють хороші справи, які нам робити легко, вони будуть різними для кожної людини. Це може бути відвідування веселих заходів або церковних зборів — те мале, що зміцнює свідчення.

Потім настає черга трісок: трохи більших уламків дерева або невеликих паличок. Їх можна порівняти з тим, що робити трохи складніше, як от: час від часу відвідувати храм, сплачувати десятину і т. і. Знову ж таки, для кожної людини це щось своє.

Нарешті нам потрібні великі дрова. Вони підтримують вогонь набагато довше і виділяють найбільше тепла. Та вони важкі і їх важко додавати. Складним у євангелії для кожного може бути або складне покликання, або частіше відвідування храму або готовність дозволити подружжю служити більше часу і т. і.

Потім ми запалюємо сірник. Без цього вогню не буде. Це бажання мати свідчення. Для цього, можливо, буде потрібно багато молитися і вивчати Писання. Коли все підготовлено для гарного вогню (усе вказане вище), він загориться і горітиме всередині нас. Якщо обережно подмухати на маленький вогник, він розгориться яскраво і швидко. Це каталізатор дуже духовного досвіду. Він може прийти під час прослуховування музики, чи на особливих причасних зборах, або під час духовного спілкування. Той досвід буде могутнім підтвердженням, яке додасть сили свідченню.

Якщо ми не будемо продовжувати додавати дрова (особливо великі), вогонь нашого свідчення зрештою ослабне і зійде нанівець. Нам завжди слід додавати горючі матеріали, щоб воно не згасало. “Вогнище” нашого свідчення може тимчасово зігрівати інших людей, але зрештою їм потрібно буде розпалити власне вогнище, щоб мати власне постійне джерело тепла.


Пригощення: Лимонні тістечка

Змішайте і добре вимісіть:

  • 230 гр. м’якого масла
  • дрібку солі
  • ½ склянки цукрової пудри
  • 2 склянки борошна
  • Розпластайте тісто у деко розміром 22х33 см і випікайте 15 хв при температурі 170°C. Витягніть з духовки й дайте охолонути.
  • Змішайте:
  • 2 склянки цукру
  • ½ склянки борошна
  • 4 яйця (трохи збиті)
  • 6 ст. ложок лимонного соку

Вилийте цю суміш на охолоджені коржі і запечіть при температурі 162°C протягом 25 хв або доки верхня частина не загусне. Дайте охолонути і посипте цукровою пудрою. Поріжте на маленькі квадратики.

01-16 food img.jpg